slide

Ukraina

Ukraina

Šalis galiūnė, antra pagal dydį Europos valstybė, išsidėsčiusi žemyno rytuose. Tai šalis turinti gilią istoriją ir praeitį. Šalies modernioji istorija prasidėjo IX amžiuje ir garsėjo ji Kijevo Rusios pavadinimu. Ilgą laikotarpį šalies teritorijos priklausė skirtingoms Europos valstybėms, tačiau ilgiausiai Rusijai, o vėliau Sovietų Sąjungai. Šiandien tai unitarinė valstybė, suskirstyta į 24 sritis, vieną autonominę respubliką (Krymas) ir du ypatingą statusą turinčius miestus (Kijevas ir Sevastopolis).

Ukraina gali pasididžiuoti gražia gamta ir kraštovaizdžiais. Šalies kraštovaizdį daugiausia sudaro derlingos lygumos arba stepės ir plynaukštės, vagojamos didelių upių – Dniepro, Doneco, Dniestro, Pietinio Bugo, kurios įteka į Juodąją ir Azovo jūras. Šalies vakaruose driekiasi Karpatų kalnai, kurių aukščiausias taškas – Hoverlos kalnas (2061 m). Taip pat kalnus rasite Krymo pusiasalio pietuose. Ukraina nuo seno garsėja savo pajūrio kurortais – Krymu, Odesa, kuriuose apsilankė ne vieno tėvai ar seneliai, mat „sovietiniais“ laikais tai buvo prestižinė vieta įdegti ir pailsėti prie jūros.

Šiandien čia dar galima prisiminti šio laikotarpio atmosferą, tačiau jau daugelį vietų pakeitė progresas atkeliavęs iš vakarų. Vietiniai gyventojai garsėja savo svetingumu ir nuoširdžiu charakteriu, šalies sostinė – Kijevas – modernus rytų Europos perlas, stebinantis kultūriniu ir architektūriniu palikimu, auksiniais soborais, spalvingu miesto gyvenimu. Nors šalis turi labai savitą ir nuostabią kultūrą, daugelį turistų iš vakarų traukia „posovietinis“ šalies palikimas – to laikmečio reprezentacinė architektūra, muziejai šia tematika ir gyvenimo būdas. Kaip ten bebūtų, Ukraina be šių traukos objektų, turi kur kas daugiau žavesio, mat nuostabi gamta ir kalnai, draugiški gyventojai ir kasdienybės paprastumas paperka kur kas labiau. Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315