fbpx Birmos atradimas - Magelano kelionės
12 d. nuo 1580 €
Skaityti pilną aprašymą

Nėra jokių abejonių, kad Mianmaras (anksčiau vadinamas Birma) yra Azijos užslėptas perlas, į kurį tik visai neseniai pradėjo plūsti lankytojai iš viso pasaulio. Mūsų nuostabi kelionė po šią šalį prasidės nuo britų kolonijinio miesto Jangono. Vienu iš kultūros centro traukos objektu laikoma miesto pažiba – Shwedagon pagodą. Trokštantiems ne tik pažintinio, bet ir poilsinio turo, mes siūlome kelionę prasitęsti prie Indijos vandenyno, Ngwe Saung saulėtame paplūdimyje.

birma

1 diena. Jangonas.

Atvykstame į Jangoną, pervežimas iki viešbučio. Niekur neskubėkite ir pirmąją dieną aplankykite žymiausią pastatą Shwedagon pagodą. Auksinis kupolas padengtas net 60 tonų gryno aukso tikrai vertas išskirtinio dėmesio. Nakvynė viešbutyje.

birma

2 diena. Jangonas.

Po pusryčių miesto tyrinėjimas prasidės nuo Kyaukhtatgyi pagodos, tai 70 metrų gulinti Budos statula. Vėliau pamatysite miesto centre esančią blizgančią senojo kolonijinio stiliaus Sule šventyklą. Toliau kelionę tęsime važiuodami su traukiniu po spalvingą Birmos kaimo gyvenvietę, laisvas laikas užsukti apsipirkti į Bogyoke Aung san turgavietę, kuri gerai žinoma dėl savo įstabios kolojininės architektūros bei akmenimis grįstomis gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje.

birma

birma

3 diena. Jangonas – Kyaiktiyo.

Išvykimas iš Jangono anksti ryte. Iki Kyaikhtiyo 4-5 valandos kelio, todėl pakeliui sustosime aplankyti miesto Bago, kuris VI amžiuje buvo Mon karalystės sostinė. Čia mes pamatome 55 metrų aukščio gulimą Budos statulą Shwethalyaung ir Mon stiliaus 376 pėdų aukščio Shwemawdaw Pagoda. Nakvynė viešbutyje Kyaikhtiyo.

birma

birma

4 diena. Kyaikhtiyo – Bago – Jangonas.

Ansti ryte aplankome auksinį akmenį Kyeikhtiyo (Golden Rock), kuris yra vienas iš lankomiausių Budistų piligrimų paminklų. Važiuodami atgal į Jangoną regėsime Anakardžių ir Kaučiukmedžių plantacijas. Keliaujame toliau ir aplankome Htaukkyant karo kapines. Kapinėse palaidoti net 6374 kovotojų sąjungininkai, kurie mirė Birmoje ir Asame II karo metais. Nakvynė Jangone.

golden-rock

5 diena. Skrydis į Heho.

Papusryčiavę važiuojame į mažą miestelį Pindaya, kur aplankysime įstabiuosius Shwe U min urvus. Tai natūraliai susiformavusių tunelių ir urvų kompleksas, kuriame daugiau nei 8000 Budos statulų. Vėliau sužinosime kaip yra gaminamas Shan popierius bei kaip vyksta skėčių gaminimo procesas. Grožėsimės Inle ežero vaizdais. Nakvynė viešbutyje.

birma

birma

6 diena. Inle – Indein – Inle.

Šiandien laukia nuotaikingas pasiplaukiojimas valtimi Inle ežere. Vakarinėje ežero kranto dalyje aplankysime Pa-Oh kaimelį bei vietos mokyklą. Toliau grožėsimės Phaung Daw Oo pagoda su penkiais šventų Budų atvaizdais ir Nga Phe Chaung vienuolynu.

birma

7 diena. Skrydis Heho – Mandalay.

Kelyje į Heho oro uostą mes aplankysime Red Mountain vyninę ir šalia esančius vynuogynus. Paragavę gardaus vyno, užsuksime į medinį Shwe Yan Pyay vienuolyną. Po pietų skrydis į Mandalay. Važiuojame iki Mahamuni pagodos, net 4 metrų aukščio statula, kuri padengta storu sluoksniu aukso lapais. Nakvynė Mandalay.

birma

birma

8 diena. Mandalajus – Amarapura – Ava – Sagaino – Mandalajus.

Visą dieną trunkantis turas po senovinius miestus Amarapura, Ava ir Sagaing. Aplankysime Maha Ganyon Kyaung vienuolyną, kuriame gyvena tūkstančiai jaunų vienuolių. Vėliau keltu kelsimės per Myintge upę iki Avos. Kelionę tęsime iki senojo Bagaya budistų vienuolyno. Taip pat pamatysime ištaikingą Maha Aung Mye Bonzan vienuolyno kompleksą, valdovų rūmus, bei seno forto sienas, keletą neryškių budistų šventyklų. Grįžtame atgal prie kelto ir išsilaipinę važiuosime į Sagainą, kuris įsikūręs prie Ajejarvadžio upės. Sagainas garsėja net 600 vienuolynais, kurie pastatyti ant kalvų. Grožėdamiesi saulėlydžiu vaikštome mediniu U Bein tiltu. Nakvynė Mandalajuje.

birma

birma

9 diena. Mandalajus – Mingunas – Mandalajus.

Laivu plaukiame į Minguną aplankyti nebaigtos statyti Minguno šventyklos. Išvysime Minguno varpą, tai antrasis pagal dydį pasaulyje varpas sveriantis net 90 tonų padengtas bronza, 4 metrų aukščio. Aplankysime karaliaus Minguno tvirtovę, vadinamą Myatheindano pagoda. Grįžę į Mandalajų išvysime Shwenandaw vienuolyną, pažymėtą išskirtiniais medžio raižyniais. Taip pat Kuthodaw pagodą, pastatytą ant Mandalajaus kalno, kur budistų raštas išraižytas ant 729 marmuro lentelių. Šis fenomenas pasaulyje įvardyjamas kaip didžiausia pasaulio knyga.

birma

birma

10 diena. Skrydis Mandalajus – Baganas.

Atvykus į Baganą mes aplankysime spalvingą Nyaung OO turgavietę, Shwezigon pagodą ir elegantišką Htilominlo šventyklą. Po pietų toliau keliausime į Myinkaba kaimelį, čia nameliai pastatyti iš bambuko. Gyvenvietėje moterys tradiciškai nešioja kaklą prailginančius aukso spalvos žiedus. Manoma, kad kuo daugiau žiedų moteris gali užsidėti ant kaklo, tuo ji gražesnė, patrauklesnė. Toliau kelias vingiuos į Anandą. Aplankysime Bagano žymiausią Shwesandaw pagodą iš kurios viršaus atsiveria nuostabūs vaizdai. Tai ideali vieta stebėti saulėlydį virš Bagano senamiesčio.

birma

 11 diena. Baganas – Mount Popa – Baganas.

Važiuojame iki Popa kalno, kuris Mianmare laikomas šventa vieta ir Nat dvasių garbinimo centras. Kopiam 777 laiptais iki kalno papėdės. Pasigrožėję kvapą gniaužiančiais vaizdais keliaujame iki Minnanthu kaimenės. Laiką leidžiame tyrinėdami vietinių gyvenimą, bei stebime kaip moterys rūko tradicinius cheerot vadinamus cigarus. Paskutinis saulės palydėjimas bus Tayoke Pyay šventykloje. Nakvynė Bagane.

birma

12 diena. Baganas – Jangonas.

Paskutinė diena Mianmare, atsisveikiname ir po pusryčių važiuojame iki Jangone esančio oro uosto skrydžiui namo.

birma

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais;

 • angliškai arba rusiškai kalbantys vietiniai gidai;

 • įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus paminėtus programoje;

 • vietiniai skrydžiai: Jangonas – Heho, ir Heho – Mandalay;

 • visi pervežimai;

 • pasiplaukiojimai privačia valtimi Mingune ir Indle ežere.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai;

 • Asmeninės išlaidos;

 • Pietūs ir vakarienės;

 • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Bendra paketo kaina – 1580 Eur/asm. Grupės dydis nuo 4 – 12 asmenų.
 • Vienviečio kambario priemoka – 230 Eur.
 • Jei keliauja 2 asmenys, kaina – 1860 Eur/asm. Jei keliauja 3 asmenys, kaina – 1687 Eur/asm.
 • Rekomenduojamas kelionės periodas – spalis – balandis.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /12 d.Anglu k.
1580 €
TAIP