slide

Komandos formavimo kelionės

Komandos formavimo ir motyvacinės kelionės

„Magelano kelionės“ turi puikių pasiūlymų kelionėms ne tik pavieniams keliautojams ir grupėms, bet ir Lietuvos įmonems, jų vadovybei, personalui ir partneriams. Mūsų komandos formavimo kelionės, motyvacinės kelionės ir kelionės grupėms yra puikus būdas stiprinti ryšius tarp įmonės narių, didinti darbuotojų lojalumą ir motyvaciją bei plėsti kompanijos narių akiratį.

Komandos formavimo (teambuilding) kelionės yra skirtos suvienyti kolektyvą į vieną kumštį ir padaryti jį vieningu bei draugišku. Dažniausiai tai įvairūs renginiai, sporto žaidimai ir kultūrinės patirtys – pažinimas savęs ir kolektyvo per muzikines, kulinarines ir aktyvias užduotis netradicinėje aplinkoje. Taip pat tai būdas pakeisti aplinką, galimybė atsidurti „už komforto zonos ribų“ ir šansas įvertinti save bei visą kolektyvą.

Be to, komandos formavimo bei kitos kelionės įmonėms gali būti suderintos su puikiu poilsiu. Galime pasiūlyti fantastiškus viešbucius su nepriekaištingu aptarnavimu, unikalias patirtis, įspūdingus reginius ir renginius bei viliojančias kulinarines patirtis.

Šiai dienai galime pasiūlyti įvairias komandos formavimo keliones į Maroką, Egiptą ir Ispaniją.

 Magelano kelionių pasiūlymas įmonėms

 

Organizuojame ir keliones grupėms bei motyvacines keliones

Įmonėms ir organizacijoms galime organizuoti nepamirštamas keliones į bet kurią iš mūsų šalių sąrašo. Šių kelionių maršrutai ir trukmė gali būti klasikiniai, pagal mūsų turimus pasiūlymus, arba pritaikyti pagal jūsų poreikius.

 Pasiūlymų pavyzdžiai įmonėms ir organizacijoms

Maroko stebukliai
  Kelionės pasiūlymas į Gruziją
Grupinė kelionė į Gruziją ir Armėniją
Viskio kelias Škotijoje

 

Jau keliavo su mumis

Lietuvos futbolo federacija (LFF)          Mažeikių Rotary klubas          Plungės Rotary klubas            Rockwool        a6_lsf

 

Mūsų korporatyvinių klientų atsiliepimai

Su „Magelano kelionėmis“ vykome pirmą kartą. Vykstančių grupė gana didelė, 18 žmonių, norėjome aplankyti iš karto dvi šalis – Gruziją ir Armėniją. Jau kelionės planavimas paliko gerą įspūdį – lanksčiai, greitai, argumentuotai sudarėme dešimties dienų kelionės maršrutą. Maloniai nuteikė suteiktas servisas abiejose šalyse, viešbučiai, gido paslaugos, transportas. Tiesa, Armėnijoje keliai tikrai nekokie, tad planuodami kelionės greitį pamirškite lietuviškų kelių kokybę. Ir Armėnijoje ir Gruzijoje daug kultūros paveldo, ypač religijos, objektų.Tikrai nepamirštamą įspūdį paliko Gehardo ir David Goredži vienuolynai , Ararato ir Kazbegio kalnai.

Skrisdami į Kutaisį pamatėme ir aukščiausią Europos kalną – Elbrusą.

Įdomi ir tikrai puiki abiejų šalių virtuvė ir, be jokios abejonės – raudonas vynas. Po tokios kelionės kyla tik vienas klausimas – kada kita kelionė ? Nuoširdžiai dėkojame „Magelano kelionės“ kolektyvui už puikias emocijas.

Plungės „Rotary“ klubo prezidentas
Audrius Klišonis

Skaitykite daugiau atsiliepimųKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315