slide

Kas mes esame

Kas mes esame?

Mūsų kompanija – išskirtinių kelionių agentūra, kurianti autorinius ir ne tik maršrutus ir kviečianti atrasti ir pažinti didelį pasaulį kartu.

Dainiaus Kinderio maršrutai

Magelano keliones® įkūrė ir daugelį maršrutų parengė žinomas Lietuvoje keliautojas, rašytojas, žurnalistas ir maratonų bėgikas Dainius Kinderis – keliavęs daugiau nei 85 šalyse ir sukūręs dešimtis autorinių ir savo patikrintų maršrutų programų.  Iš savo kelionių parsivežtus įspūdžius Dainius Kinderis užrašė kelionių knygose: „Atgal į Afriką“, „Filipinai. Ugnies žiedo kerai“ ir „Valgis. Meilė. Dvasia“.

Keliautojas Dainius Kinderis pats aktyviai iki šiol keliauja ir kiekvienais metais siūlo vis daugiau naujų ir įdomių maršrutų įvairiuose žemynuose. Nuo Kaukazo slėnių Gruzijoje iki mistiškų kalnų Filipinų šiaurėje, nuo Šri Lankos arbatos plantacijų iki Maroko dykumos oazių.

„Magelano kelionės“ siekia keliauti ne tik mažiau pramintais takais, bet ir siūlo populiarias kryptis ir maršrutus, kurie tenkina visus skonius ir galimybes.

 

Kelionės šeimoms, žygiai ir garantuotos kelionės

Be egzotinių krypčių ir autorinių maršrutų, mes turime labai platų pasirinkimą garantuotoms kelionėms – bet kada ir bet kokiam asmenų skaičiui, taip pat kelionės šeimoms, specialios kelionės su kelionių vadovais iš Lietuvos, žygiai ir savarankiškos kelionės norintiems daugiau pasirinkimo laisvės, trumpos kelionėskelionės savaitgaliui turintiems mažai laiko ir poilsinės kelionės – mes jums galime pasiūlyti praktiškai viską.

Be to, siūlome specialias keliones įmonėms, organizacijoms ir draugų komandoms, tai – komandos formavimo, skatinamasios kelionės pagal jūsų pasirinktą maršrutą ir poreikius.

Mes orientuojamės į kokybišką, išbaigtą turizmo produktą, todėl dirbame tik su geriausiais ir patikrintais partneriais. Mūsų keliautojai iš savo kelionių grįžta labai patenkinti ir geranoriškai dalinasi su kitais įspūdžiais ir atsiliepimais iš kelionių.

 Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315