fbpx Raketų bazės turas Kijeve - 3 d. nuo 210 €
3 d. nuo 210 €
Skaityti pilną aprašymą

1971 metai. Šaltasis karas. Sovietai pastatė daugybę strateginių karinių bazių visos sąjungos teritorijoje. Išdygsta viena ir Kijeve su tuzinu atominių kepurėlių. Kai kurias iš šių bazių vis dar galima aplankyti, į vieną iš jų kviečiame iš labai arti pasižvalgyti ir jus. Šis specialus karinis muziejus duris lankytojams atvėrė 2001 metais.


Turas po šią karinę bazę dar kartą įrodys, kaip arti Pasaulis buvo iki savęs sugriovimo. Sovietų ministras pirmininkas aktyvuoti šias karines bazes galėjo vieu mygtuko paspaudimu.


Šiame muziejuje pamatysite, kaip Pasaulis ruošėsi trečiam Pasauliniam karui.

1 diena. Skrydis Vilnius – Kijevas.

Skrydis į Kijevą. Savarankiškas nuvykimas į viešbutį Ibis Hotel City Center. Laisvas laikas susipažinimui su Kijevu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Turas po karinę raketų bazę

Pajuskite šaltojo karo atmosferą ir būkite tas, kuris nuspaudžia tą mygtuką. Viskas ką ten pamatysite yra nepasikeitę nuo 1971 metų, taigi, jūs tikrai keliausite atgal į praeitį.

Tiesa, kai kuris inventorius ir medžiagos iki šiol naudojamos dabartinėje Rusijos kariuomenėje.

Taip pat sužinosite, kaip darbas raketų bazėse paveikdavo žmonių sveikatą ir kiek jie galėdavo išgyventi, ilgai pradirbę čia.

PROGRAMA

8:00 – Išvykimas iš Kijevo
11:30 – Atvykimas į muziejų
14:30 – Po kelių valandų turo, grįžimas atgal į Kijevą
15:00 – Pietūs
18:00 – Grįžimas į Kijevą

3 diena. Grįžimas į Vilnių

Laisvas laikas Kijeve. Savarankiškas pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Apgyvendinimas

Ibis Kiev City Center yra modernus viešbutis, įsikūręs centrinėje Kijevo dalyje. Jis yra netoli daugelio istorinių, turizmo ir prekybos vietų – Šv. Sofijos katedros, Nacionalinio operos teatro ir Khreschatyk gatvės. Viešbučio kambariuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, palydovinė televizija, nemokamas belaidis internetas. Gausūs savitarnos pusryčiai patiekiami nuo 4 iki 12 val. Visą parą veikiantis gėrimus ir užkandžius siūlantis baras.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 3 naktys 3* Ibis Hotel City Center Kijeve
  • Turas į raketų bazę

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvų bilietai
  • Pusryčiai
  • Pervežimai iš/į oro uostą – galima užsisakyti papildomai, 30 Eur už automobilį pirmyn ir atgal.
  • Paėmimas iš viešbučio ir vežimas iki susitikimo vietos: automobilio kaina 15 Eur, autobuso (daugiau nei 4 žmonės) – 20 Eur. Kainos į vieną pusę. Arba galima nuvykti savarankiškai.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /3 d.Anglu k.
210 €
TAIP