slide

Marokas

Kada keliauti

Marokas oro temperatūros atžvilgiu yra geriausias pavasarį, nuo kovo vidurio iki gegužės mėnesio, kada šalis žaliuoja ir gamta tarpsta, bet dar neprasidėjęs alinantis vasaros karštis, bei rudenį, nuo rugsėjo iki lapkričio pradžios, po to prasideda ir Marokui būdingi vėjuoti orai, su sniegu kalnuose.

Tačiau, netgi vasarą ir žiemą nereikėtų kliautis kasmetinėmis orų prognozėmis. Nors vasarą gali būti labai karšta, keliaujant į Maroką vasaros mėnesiais patartina rinktis Atlaso kalnus ir Atlanto vandenyno pakrantę, kur visada pučia vėsus brizas, išsklaidantis nepakeliamą kaitrą. O žiemą, galima keliauti kuo giliau į šalies pietus. Sacharoje naktys vėsios, bet dieną oro temperatūra žiemos mėnesiais irgi pakyla aukščiau 30 laipsnių šilumos.

Be oro, yra keletas reikšmingų įvykių Maroke, prie kurių reikėtų taikytis. Visų pirma – šventas musulmonų mėnuo – Ramadanas, kuris trunka net mėnesį ir kasmet vis skirtingu metu, priklausomai nuo mėnulio kalendoriaus. Ramadano metu dienomis uždaromi kai kurie restoranai ir parduotuvės, todėl keliautojams tai gali sukelti nepatogumų, valstybinės ir oficialios įstaigos taip pat dirba sutrumpintu valandų režimu. Be Ramadano, musulmonai ilgai švenčia 70 dienų po Ramadano prasidedančios šventės Eid al-Adha (aukojimo šventės), atkartojančios Abraomo auką dievui. Šiuo metu, panašiai kaip per Ramadaną yra ribojamos biurų darbo valandos ir daug marokiečių atostogauja. Per šią šventę yra aukojama daug avių, todėl, kai kuriose vietose gali būti ypatingai kruvini vaizdai.

Marokas. Kelionės į Maroką

Savaitgalio kelionė į Marakešą

4 d. nuo 290 €

Pažintinė-poilsinė kelionė į Marakešą iš Lietuvos. Kelionė lėktuvu su persėdimu, nakvynės riaduose, marokietiškas masažas ir kulinariniai atradimai, lankytinos Marakešo vietos - Jemaa El Fna aikštė, Bahia rūmai ir Majorele sodai. Kelionės metu galima išvykti iš miesto iki Atlaso kalnų.

Komfortas
Išvykimai


Unikali kelionė Sacharoje!

Marokas: žygis Sacharoje

6 d. nuo 629 €

Išskirtinė kelionė po Maroko gražiausias vietas - žygis pėsčiomis per dykumą ir kalnus. Nakvynės stovyklavietės Sacharoje, apsilankymas Marakeše, Ouarzazate miestuose ir mažuose berberų kaimeliuose. Žygis per kopas.

Komfortas
Išvykimas


Marokas: žygis į Tubkalio viršūnę

8 d. nuo 658 €

Nuotykių kupina kelionė į Maroko kalnus, kurios tikslas - įkopti į aukščiausią viršūnę Šiaurės Afrikoje - Tubkalio kalną. Berberų kaimai, marokietiška kultūra su puikia virtuve, muzika ir tradicijomis, plius Marakešas, nemiegantis spalvingas rytų kolorito miestas.

Komfortas
Išvykimai


Marokas aštriai

9 d. nuo 1036 €

Kelionė lėktuvu į Maroką. Dainiaus Kinderio autorinis maršrutas po istorija ir gamtos šedevrais turtingą Maroką – Sachara, Atlaso kalnai su žygiais įspūdingomis vietomis -nepakartojama egzotinė kelionė po fantastiško grožio šalį - atsiminimai visam gyvenimui.

Komfortas
Išvykimai


Savaitgalio kelionė į Fesą

4 d. nuo 285 €

Savaitgalio kelionė į Maroko senovinį miestą Fesą. Nusikelsite kelis šimtmečius atgal nardydami po siaurų gatvelių labirintus ir šimtą kartų pasiklysdami autentiškiausio Maroko miesto šurmulyje.

Komfortas
Išvykimai


Savaitgalio kelionė į Kasablanką

4 d. nuo 299 €

Trumpa pažintinė kelionė į Kasablanką. Aplankysite didžiausią Maroko ir vieną didžiausių Afrikos miestų - ekonominį Maroko centrą, kur galima išvysti tokį stebuklą - kaip Hassan II mečetė.

Komfortas
Išvykimaidainius-kinderis
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315