8 d. nuo 890 €
Rodyti daugiau

Gegužės 2 d. skrydis Vilnius – Agadyras

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Agadyrą – saulėtą Maroko miestą Atlanto pakrantėje. Atvyksite apie 17 val. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį pirmai nakvynei ant vandenyno kranto 3* viešbutyje.

Arbata Marokas

Gegužės 3 d. Agadyras – Mirleftas

Keliaujame pietų kryptimi, pro sidabrakalių miestą Tiznitą, palei vandenyną iki sardinių sostinės – Mirlefto. Šiandien grožėsimės įspūdinga drambliapėdžių arkų siena Legziros paplūdimyje, kur galima ir pasimaudyti, ir pasivaikščioti ir puikių jūros gėrybių paragauti. Nakvynei keliaujame į Mirlefte esantį jaukų viešbutį, su vaizdais į kalnus ir vandenyną.

Legzira

Gegužės 4 d. Mirleftas – Marakešas

Šiandien pasieksime pasakų miestą – Marakešą. Keliausime greitkeliu Agadyras – Marakešas, kelionė užtruks apie 4 val. Atvykus į Marakešą – vakarinis miestas ir nakvynė jaukiame riade medinos širdyje.

Marakešas

Gegužės 5 d. Marakešas

Šiandien nuodugniai susipažinsime su Marakešu: Mojarelle sodai, nesibaigiantys medinos labirintai, Bahios rūmai, Kutubijos minaretas, senasis universitetas ir dar daug daugiau laukia šiame unikaliame Maroko stebukle. Nakvynė ir vakarienė riade.

Marakešas

Gegužės 6 d. Marakešas – Atlaso kalnai

Vos valanda kelio nuo Marakešo prasideda gražiųjų Atlaso kalnų grandinė. Lapkritį viršūnės jau bus pasidengusios sniegu – kerintis vaizdinys. Pravažiuosime berberų miestelį Asni, išgersime arbatos Bransono viloje ir apsistosime riade Imlilio miestelyje. Toliau – jau tik aukščiausias taškas Maroke – Tubkalis. Lengvai pasivaikštome po autentišką Imlilį, vakarienė riade.

Marakešas

Gegužės 7 d. žygis Atlaso kalnuose – kelionė į Agadyrą.

Kelionės vinis – 3 val nesudėtingas žygis kalnų takeliais iš Imlilio iki Armedo kaimo. Žygį vainikuos puikūs pietūs pas vietinė šeimą. Po žygio keliaujame į Agadyrą, kurį pasieksime vakare. Nakvynė viešbutyje.

Tubkalis

Gegužės 8 d. Agadyras poilsis

Laikas atsikvėpti, pasimėgauti saule, vandenyno bangomis ir smėliu.

Agadir beach

Gegužės 9 d. Agadyras – skrydis namo

Laisvas laikas iki pietų, apie 13 val. pervežimas į oro uostą skrydžiui į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Visos nakvynės riaduose ir 3* viešbučiuose;
  • Pusryčiai ir vakarienės, 1 pietūs;
  • Vietiniai gidai;
  • Įėjimai į lankomus objektus;
  • Pervežimai patogiu transportu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydžiai (nuo 250 €/asm);
  • Draudimas;
  • Asmeninės išlaidos.
Išvykimas Atvykimas Trukmė Gidas Kaina nuo Išv. garant.
2018-05-02
2018-05-09
8 d.
Rusu k.
890 €
TAIP