fbpx Visa Kinija per 15 dienų - dviejų savaičių kelionė po Kiniją
15 d. nuo 1951 €
Skaityti pilną aprašymą

Pirma diena (Šeštadienis) – Pekinas (pietūs)

Atvykimas į Pekiną. Susitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Ekskursija po Pekiną, apsilankymas Tiananmenio aikštėje (Dangiškosios taikos aikštėje) ir Uždraustąjame mieste.Turas į šilko fabriką. Pietūs kinietiškame restorane. Vakare turas pagal pageidavimą: Pekino opera arba Kung Fu pasirodymas. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

beijing2

Antroji diena (Sekmadienis) – Pekinas (pusryčiai ir pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite Didžiąją kinų sieną, Mingų dinastijos imperatorių kapus, pasivaikščiojimas šventuoju taku. Priešpiečiai kinų restorane, keliaujant pakeliui apsilankymas Olimpinio miestelio stadijone – paukščių lizde, vandens kube. Vakarienė restorane „Pekino antis“. Nakvynė viešbutyje.

Kinijos siena

Trečia diena (Pirmadienis) – Pekinas-Sianas (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursijos programa: Dangaus Šventykla – Pekino simbolis – šventyklų kompleksas užimantis 267 hektarus. Šis kompleksas įkurtas tuo pačiu metu kaip ir uždraustasis miestas ir pradžioje buvo Dangaus ir žemės šventykla. Tai paaiškina neįprastą šventyklos architektūrą: pietinė šventyklos dalis yra kvadratinė ir simbolizuoja dangų, o šiaurinė apvali – simbolizuoja žemę. Čia taip pat yra Siena atmušanti garsą. Pietūs. Veikianti Lama Lama šventykla, kurioje stovi 26 metrų aukščio statula, įrašyta į Gineso rekordų knyga kaip aukščiausia statula po stogu, įšdrožta iš vieno sandalmedžio. Pervežimas į geležinkelio stotį. Kelionė traukiniu. Naktis traukinyje.

Pekinas

Ketvirta diena ( Antradienis) – Sianas (pietūs)

Atvykimas į Sianą. Susipažinimas su gidu geležinkelio stotyje. Pusryčiai viešbutyje. Apsilankymas prie miesto sienų, atstatytų Mingų dinastijos laiku. Priešpiečiai kinų restorane. Apsilankymas musulmonų kvartale, nuostabiai atsipindinčiame kinų ir musulmonų kultūrų simbiozę. Pervežimas į viešbutį. Vakare – pasirinktinai (už papildomą mokestį) šokių programa atsipindinti Tangų dinastijos laikus. Nakvynė viešbutyje.

Xianis

Xianio musulmonu kvartalas

Penkta diena (Trečiadienis) – Sianas (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Pamatysite Terakotos armiją, daugiau nei tūkstantį karių puikiai išsilaikiusių nuo trečio amžiaus prieš Kristų. Pasivaikščiojimas tradicinės kinų medicinos ir vaistų turguje. Apsilankymas Didžiojoje laukinių Žąsų pagodoje, taip pat muziejuje Shaanxi provincijoje, kurioje eksponuojama daugybė Kinijos dinastijų relikvijų. Nakvynė viešbutyje.

Xianis

Šešta diena (Ketvirtadienis) – Sianas – Čengdu – Leshani – Emeishan (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Čengdu, Sichuan provincijos sostinę. Atvykus – pervežimas į Leishan, kur aplankysite gigantišką Budą, išskalptuotą akmenyse Tangų dinastijos laikais. Taip pat plauksite Min upe. Toliau aplankysite šventą budistų kalną Emei. Nakvynė viešbutyje.

Septinta diena (Penktadienis) – Emeishan – Čengdu (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Pakilimas funikulieriumi į kalną, kuriame pamatysite daugybę mažų ir didelių šventyklų ir vienuolynų. Popiet grįšite į Čengdu. Nakvynė viešbutyje.

Chengdu

Aštunta diena (Šeštadienis) – Čengdu (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Čengdu užmiestyje aplankysite Pandų veisyklos institutą ir draustinį. Po to apsilankysite naujame ir įspudingame muziejuje Jinsha miestelyje. Vėliau turėsite galimybe apsilankyti ir apsipirkti tradicinėje gatvėlėje, kurioje įsikūrę daugybė restoranų, arbatos namų ir mažyčių parduotuvėlių. Nakvynė viešbutyje.

Panda

Devinta diena ( Sekmadienis) – Čengdu – Čongqing (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į geležinkelio stotį. Kelionė į Čongqing. Pervežimas į mariną. Naktis laive.

Dešimta diena (Pirmadienis) – Kruizas Jangdzės upe – Čengdu (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Vaiduoklių miestas Fendu. Vaiduoklių miestu vadinamas vienuolynų kompleksas isikūręs ant Pindushan kalno netoli Fendu miesto. Čia sklinda legenda, jog du Daoistų vienuoliai gyvenę čia,per savo savo darbštumą pasiekė šventumą ir pakilo į dangų. Turistai aplankę Pindushan kalną galės įsitikinti plačiai kinijoje sklindančia legenda – vaiduoklių egzistavimu.

Kinija

Vienuolikta diena ( Antradienis) – Kruizas Jangdzės upe (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Laivas praplauks pirmąjį tarpeklį kelyje. Tai paslaptingasis Y tarpeklis, kurio viršūnė vadinama Deivės viršūne. Ekskursija po Tris mažus tarpeklius, kurie yra Wushan kalnų teritorijoje. 1991 Trys mažieji tarpekliai buvo įrašyti į top 40 lankytinų Kinijos vietų. Antrasis tarpeklis kelyje – Tsyutan. Kalnai čia pakyla į 200 metrų aukštį. Trijų tarpeklių užtvanka.

Dvylikta diena (Trečiadienis) – Kruizas Jangdzės upe – Yichang – Šanchajus (pusryčiai, pietūs)

Apsilankymas Trijų tarpeklių užtvankoje – didžiausioje hidro elektrinėje pasaulyje. Laivas praplauks pro rytinę Trijų tarpeklių užtvankos pusę. Atvykimas į Yichang. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Šanchajų. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Yangtze

Trylikta diena (Ketvirtadienis) – Šanchajus (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Apsilankymas Džiaugsmo sode, geriausiame kinų sodo architektūros pavizdyje. Pasivaikščiojimas buvusioje prancūzų koncesijoje, kurioje įsikūrę daugybė kavinių, restoranų, parduotuvių įr galerijų. Vakare – pasirenkamai (už papildomą kainą) akrobatų šou. Nakvynė viešbutyje.

Šanchajus

Keturiolikta diena (Penktadienis) – Šanchajus – Suzhou – Šanchajus (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Suzhou. Apsilankymas Tinklų meistro sode, apsilankymas šilko gamykloje. Sugrįžimas į Šanchajų. Nakvynė viešbutyje. Priešingai triukšmingam metropoliui, šiandien jūs apsilankysite mažame tradiciniame miestelyje Suzhou, kuris garsus savo privačiais sodais, priklausančiais dideliem pareigūnam. Taip pat, Suzhou yra šilko industrijos centras Kinijoje.

Suzhou

Penkiolikta diena ( Šeštadienis) – Šanchajus (puryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės viešbučiuose 4*;
  • Maitinimas kaip paminėta programoje;
  • Visa pažintinė programa pagal aprašymą;
  • Rusakalbiai gidai (kai kur anglakalbiai);
  • Visi pervežimai ir vietiniai skrydžiai;
  • Kelionė kruiziniu laivu Jangdzės upe.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Kinijos viza;
  • Draudimas (galime jus apdrausti).
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /15 d.Rusu k.
1951 €
TAIP