fbpx Žygiai Škotijoje su kelionės vadovu iš Lietuvos. Tiesioginis skrydis iš Kauno.
8 d. nuo 1225 €
Skaityti pilną aprašymą

Išskirtinė kelionė! Birželio 23-30 d.  Vietų skaičius ribotas.

1 diena:  Skrydis Kaunas – Edinburgas

Atvykus į Edinburgą oro uostą – pervežimas į viešbutį. Atvykimas vėlyvas, taigi šiam vakarui – jau poilsis.

2 diena.  Glazgas

Po pusryčių keliaujame į Glazgą – didžiausią Škotijos miestą, garsėjantį savo Karalienės Viktorijos laikų architektūra. Atvykę registruojamės viešbutyje, o po to – apžiūrime šį labai įdomų miestą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.  Kelionė traukiniu Glazgas – Malaigas

Neabejotinai, tai viena gražiausių kelionių traukiniu visame Pasaulyje. Žali slėniai, vaizdingi kalnai, ežerų mėliai, gilūs miškai ir jaukūs kaimeliai – visa tai – pusdienio kelionėje į Škotijos tolimuosius vakarus. Malaigas garsėja jūros gėrybėmis, rekomenduojame tai išbandyti viename iš jaukių restoranų prieplaukoje.

4 diena. Visa diena Skye saloje – plaukimas į Hebridus

Ryte keliamės keltu iš Malaigo į Skye salos Armadale uostą. Toliau vyksime per ypatingą savo gamtos grožiu ir unikalia istorija bei kultūra turtingą salą, iki vienos įdomiausių vietų – Old Man of Storr uolos. Tai nesudėtingas žygis, iki panoraminės viršūnės pakilsite ir nusileisite maždaug per dvi valandas. Sustosite pasižvalgyti po spalvingą Skye salos „didmiestį“ – Portree. Vakare, atvykus į Uig uostą – keliamės keltu į Hebridų salyną – Tarberto uostą. Nakvynė svečių namuose.

5 diena. St. Kildos sala

Kelionės vinis ir tai, ką galima pavadinti „tik kartą gyvenime“. Iš Tarberto keliaujame į Leverburgo uostą iš kurio plauksime į vakariausią Škotijos tašką, nebegyvenamas St.Kilda salas. Plaukimas užtruks po 2, 5 valandas į abi puses ir 5 valandas praleisime St.Kildos saloje.

Sala buvo gyvenama nuo 14 amžiaus iki 1930 metų, kada iš jos išsikėlė paskutinė gyventoja. Iki šiol išlikęs senasis kaimas, su buvusia mokykla, bažnyčia, kitais pastatais. Nuolatinių gyventojų nėra, tik laikinai gyvenantys gidai, mokslininkai, kareiviai. St.Kilda sala sužavės ne tik savo istorija, bet ir gamtos unikalumu – paukščių kolonijomis, galimybe pamatyti delfinus, banginius, ruonius, o taip pat dramatiškais gamtos vaizdais – galingu okeanu, jo pakrantėmis ir uolomis bei skardžiais. Tyrinėsime St.Kildos istoriją, o su ambicingiausiais pakilsime ant aukščiausio taško apžvelgti neįtikėtinų panoramų.

Kadangi dėl tam tikrų oro sąlygų būtent mūsų kelionės dieną plaukimas gali neįvykti, visada paliekama viena „atsarginė diena“. Neišplaukus 5 dieną, plaukimas būtų numatytas 6 dieną.

6 diena. Žygis Luskentyre paplūdimiu

Šis paplūdimys vadinamas vienu gražiausių Šiaurės Europos paplūdimių. Nuo pagrindinio kelio žygiuosite apsupti kalnų ir jūros vaizdų kaimo keliuku, o kelias atgal – fantastiško grožio paplūdimiu. Žygis truks apie 4 valandas.

7 diena. Plaukimas Tarbertas – Uig, kelionė Uig – Stirlingas.

Keliamės keltu atgal į Uig uostą, iš kurio, privačiu transportu keliausime atgal į pietus, Stirlingo miestą, bet jį pasieksime tik vakare. Pakeliui sustosime vaizdingame Fort William miestelyje, kur susirenka visi, norintys pakilti į aukščiausią Jungtinės Karalystės tašką – Ben Nevis. Kalno viršūnė matoma esant Fort Williame. Toliau keliaujame vaizdingu kalnu keliu į pietus. Vienoje atkarpoje sustosime ir prasieisime apie 3 val. legendiniu Vakarų Škotijos žygeivių taku.

Vakare atvyksime į Stirlingą, kur ir nakvosime viešbutyje.

8 diena. Stirlingas

Stirlingo pažiba – garsioji Stirlingo pilis, kuri atskleis Škotijos istorijos paslaptis. Lankome pilį, o po to – pervežimas į oro uostą.

Ačiū Škotijai!

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės viešbučiose 3* ir 4*
 • Pusryčiai viešbučiuose
 • Pervežimai privačiu transportu
 • Traukinio bilietai
 • Turai po Glazgą, Stirlingą
 • Keltų bilietai
 • Kelionių vadovo lietuvio paslaugos
 • Bilietas į Stirlingo pilį
 • Specialus išskirtinis turas į Kildos salą

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai apie 200-250 eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos
 • Viešojo transporto bilietai Glazge (jei prireiks, apie 5 GBP/asm)
 • Įėjimo bilietai į nepaminėtus objektus, jei tokių bus
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2020-06-23
2020-06-30
8 d.
Lietuviu k.
1225 €
TAIP