fbpx Kelionės į Škotija, žygiai Škotijoje ir turai po miestus
8 d. nuo 1155 €
Skaityti pilną aprašymą

Autorinis Dainiaus Kinderio maršrutas po vieną nuostabiausių Europos šalių – paslaptingąją Škotiją. Tokios gamtos, panoramų ir turtingos kultūros reikia paieškoti! Kelionė skirta daug vaikščioti, tyrinėti mėgstantiems, reikalingas vidutinis fizinis pasiruošimas, kasdien nueisime apie 10-12 km, didžiausias atstumas – 15 km.

Rugpjūčio 17 d. skrydis iš Kauno į Edinburgą. Atvykus į Edinburgą –  keliaujame į viešbutį. Nakvynė.

Rugpjūčio 18 d. Edinburgas – Mallaig

Kelionė traukiniu Edinburgas – Glazgas – Mallaig, skrosime Škotijos miškais, paežerėmis, nacionaliniais parkais ir laukinių paplūdimių pakraščiais. Atsikvėpsime Mallaige – jaukiame žvejų uoste, kur ir nakvosime viešbutyje. Mallaigas garsėja jūros gėrybių restoranais ir jaukia atmosfera.

Skye

Rugpjūčio 19 d. žygis Skye saloje

Skye

 Old Man of Storr

Po pusvalandžio važiavimo nuo Portree, pasiekiame Skye salos simbolį – Old Man of Storr. Žygis į kalvą ir atgal užtruks 2 valandas. Nakvynei grįžtame į Mallaig.

Rugpjūčio 20 d. Eigg sala 

Šiandien vykstame į Eigg salą, kurios centre – įspūdinga uola. Atrodys sunkiai įveikiama, bet tas dailus luitas – nesunkiai įkopiamas visiems. Žygis nuo uosto iki viršūnės ir atgal užtruks 3 valandas.

Nuo viršūnės atsivers puikūs vaizdai.

Nakvynė Mallaige.

Rugpjūčio 21 d. Mallaig – Fort William  

Kelionė iš Mallaig iki Fort William, kuris vadinamas Škotijos gamtos sostine. Čia puikiai atsiveria aukščiausia Britanijos kalno – Ben Nevio vaizdai. Pakeliui sustosime prie įžymiojo Glenfinan viaduko. O Fort Williame aplankysime viskio daryklą, kuria didžiuojasi vietiniai, mat vanduo, naudojamas distiliuojant, imamas iš Ben Nevio kalnyno. Nakvynė Fort William.

Rugpjūčio 22 d. žygis Vakarų Škotijos keliu

Šiandien keliausime į Stirlingą, pakeliui sustodami ir prasieidami vienu įspūdingiausių žygeivių takų – Vakarų Škotijos taku. Visur – tik įspūdingai vaizdai ir daug besišypsančių žygeivių. Nuostabi diena!

Nakvynė Stirlinge.

Rugpjūčio 23 d. Stirlingas – Edinburgas

Šiandien lankome Škotijos valstybingumo simbolį – Stirlingo pilį, o po to – šiek tiek laiko savarankiškai susipažinti su Stirlingo centru. Keliaujame į Edinburgą. Atvykus – trumpa ekskursija po Edinburgo centrą ir nakvynė prieš kelionę namo.

Rugpjūčio 24 d. Skrydis Edinburgas – Kaunas.  

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės viešbučiuose;
  • Pusryčiai viešbučiuose;
  • Pervežimai (privačiu transportu, traukiniu, keltu);
  • Kelionės vadovas iš Lietuvos;
  • Visi žygiai ir lankytinos vietos;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydžiai į Edinburgą – nuo 160 eur/asm.;
  • Papildomos išlaidos maistui;
  • Draudimas.

Pastabos:

  • Maksimalus keliautojų skaičius – 12;
  • Vienviečio kambario priemoka – 380 eur.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-08-17
2019-08-24
8 d.
Lietuviu k.
1195 €
TAIP