fbpx Ypatingoji Kinija - Pažintinė kelionė į Kiniją - D. Kinderio maršrutas
13 d. nuo 1420 €
Skaityti pilną aprašymą

Šis maršrutas – išėjimas iš jūsų komforto zonos. Kinija – tai ne tik Didžioji Kinų siena ir Terakotos armijos kapavietė, bet senųjų dinastijų paslaptis išduodantys autentiški miesteliai ir kaimai, kuriuose gyvenimas sustingo laike. Tai ne tik smogas ir nuolatinis bruzdesys, bet ir kalnų ramybė, miškų palaima ir ežerų idilė. Šis maršrutas nuves jus iš didmiesčių – Pekino ir Xianio aikščių ir senųjų kvartalų iki unikalių, senosiomis kultūromis dvelkiančių miestelių – Fenghuango ir Furongo, Pandų sostinės Chengdu iki Zhangjiajie paslaptingojo miškų ir kalnų rojaus. Desertui – dieviško grožio „Avataro“ kalnai!

1 diena

Skrydis Vilnius – Europos miestas – Pekinas.

Pekinas

2 diena. PEKINAS

Ni hao! Su jumis sveikinasi Padangių Imperijos sostinė – didžiulis ir galingas Kinijos supermiestas – Pekinas. Savo namais Pekiną laiko beveik 22 mln. gyventojų. Jis taps ir Jūsų namais, bent jau dviem dienoms. Pirmąjį vakarą iš lėto pradedame pažinti unikalų Kinijos sostinės gyvenimą.

Vakarienei rekomenduojame (už papildomą mokestį) apsilankyti tradiciniame Pekino Anties restorane. Ne vienas mėgsta sakyti, – „Jei neragavai „Pekino anties“ Pekine, reiškia visai jame nebuvai“. Tai tikras Pekino virtuvės simbolis ir patiekalas numeris vienas. Puotos metu ne tik ragausite išgirtosios Pekino anties, bet ir matysite, kaip ji meistriškai paruošiama.

3 diena. PEKINAS

Pažintį su Kinijos turtais geriausia pradėti nuo svarbiausio ir žinomiausio jos paminklo – Didžiosios Kinų sienos. Iki jos važiuosime dvi valandas, o kai pasieksime unikalų kinų stebuklą – galėsime išbandyti savo kojų stiprumą – laipiojimas šios sienos laipteliais – aktyvus užsiėmimas. Nuo aukščiau pakilusių bokštelių atsiveria nuostabi panorama į žalius tolius ir apačioje pulsuojančią Kinijos kasdienybę.

Didžioji kinų siena

Sugrįžę į Pekiną aplankome karališkuosius sodus Vasaros rūmuose (Summer palace).

Vasaros rūmai Pekine

Vėliau, laisvalaikiu galima apsilankyti Wang Fujing vakariniame užkandžių turguje, kur siūlomi patys keisčiausi gyviai valgymui – skorpionai, gyvatės, jūros žvaigždės ir jūros arkliukai, kirminai ir vikšrai. Vieni kepti, kiti virti, šiaip ar taip, stebėsime, kiek gi iš jūsų ryšis tokiam kulinariniam išbandymui! Nepabūkite, ir Pekine pasinaudokite metro, tai puikus būdas pasinerti į paprasto Pekino gyventojo kasdienybę, bent kelioms valandoms pasijusti šio miesto gyventoju.

Wangfujing turgus Pekine

Magelanas rekomenduoja: Vakare siūlome apsilankyti Kung Fu šou. Tai neabejotinai dėmesio vertas spektaklis, kurio metu geriausi Pekino Kung Fu meistrai rodo įvairiausius neįtikėtinus ir kvapą gniaužiančius triukus. Ne tik pamatysite įspūdingų kovos meno elementų, bet ir sužinosite daug apie Kung Fu filosofiją ir istoriją.

Kung Fu šou Pekine

4 diena. PEKINAS – XIANIS

Po pusryčių lankomės Tiananmenio aikštėje, įspūdingoje viešoje erdvėje, kur kūrėsi ir keitėsi  Kinijos Imperija ir Liaudies Respublika. Aplink Tiananmenio aikštę – vien solidūs ir reikšmingi monumentai, paminklai ir rūmai – vienas iš jų – Uždraustasis miestas. Tai Kinijos galios ir istorinės reikšmės simbolis – daugiau kaip 500 metų buvęs Imperijos centru. Be to, akies krašteliu žvilgtelsime ir į pandas, nors su jomis iš daug arčiau susipažinsime Chengdu mieste.

Uždraustasis miestas

Vakare – pervežimas į Pekino geležinkelio stotį naktinei kelionei traukiniu į Xianį. Nakvynė traukinyje.

5 diena. XIANIS

Ryte atvykstame į Xianį – istorinę, pirmąją Kinijos sostinę. Nors Xianis pelnytai vadinamas Šilko miestu (čia prasidėjo legendinis Šilko kelias), dabar šį, aštuonių milijonų gyventojų miestą Kinijos centre garsina Terakotos armijos kapavietė. Tai ypatinga vieta, kurią 1974 metais netyčia atrado lauko darbininkai, kasdami šulinį. Šis archeologinis stebuklas daro įspūdį ir labai daug mačiusiems. Pirmojo Kinijos imperatoriaus Qin Shi Huango noru pastatyta kapavietė, kurioje jo ramybę turėjo saugoti tūkstančiai žmogaus proporcijų statulų – karių. Užburianti vieta, ypač istorijos mylėtojams.(Prieš apsilankant Terakotos armijos kapavietėje, užsuksime į muziejų – dirbtuves, kur senoviniais būdais gaminami Terakotos kareivėliai ir kitokie šedevrai).

Terakotinė armija

Grįžę į miesto centrą lankomės Xianio senamiesčio įdomiausioje dalyje – musulmonų kvartale (Muslim quarter). Čia galima leisti valandų valandas, stebint, kaip gaminamas gatvės maistas, fotografuoti įmantriausius valgius ir juos gaminančius prekeivius, dažniausiai – kinų musulmonus, kurie stengiasi išlaikyti savo religines tradicijas, skirtingai rengiasi ir gamina kitokį nei įprasta Kinijoje maistą.

Xian musulmonų kvartalas

Magelanas rekomenduoja: Vakaras Xianio teatre (už papildomą mokestį). Čia siūlome praleisti puikų laiką ragaujant Xianio firminį patiekalą – koldūnus ir stebint Tangų dinastijos muzikinį pasirodymą. Nuostabūs autentiški kostiumai, ausiai malonūs dainorėlių balsai ir muzikos instrumentų išgaunami garsai bei gracingų šokėjų judesiai – nepaliks abejingais nei vieno.

Tangų dinastijos muzikinis pasirodymas

Nakvynė viešbutyje.

6 diena. XIANIS – CHENGDU

Po pusryčių viešbutyje tęsiame pažintį su Xianiu. Lankomės Didžiosios Žąsies pagodoje, vaikštinėjame antikine Xianio miesto siena ir susiduriame su 5 tūkstančių metų istorija akis į akį įspūdingame istorijos muziejuje.

Didžiosios Žąsies pagoda

Magelanas rekomenduoja: Po gero pasivaikščiojimo siūlome atgauti jėgas ir atsipalaiduoti išmėginant garsųjį kinų pėdų masažą

Po vakarienės – pervežimas į Xianio geležinkelio stotį naktinei kelionei traukiniu Xianis – Chengdu. Nakvynė traukinyje.

7 diena. CHENGDU

Ryte atvykstame į 14 milijonų gyventojų turintį Chengdu. Tai tikras kontrastų miestas, su dangoraižių jūra virš galvų ir paprastu centrinės Kinijos autentišku gyvenimu prieš jūsų akis. Chengdu yra labiausiai į vakarus nutolęs mūsų kelionės taškas. Nuo čia iki Tibeto – tik viena naktis traukiniu, todėl nenustebkite Chengdu mieste išvydę daug kitoniškai nei tradiciniai kinai atrodančių gyventojų.

Jin Li kvartalas, Chengdu

Pažintis su Chengdu – lankomės senajame, atrestauruotame kvartale Jin Li, jaukiose arbatinėse ir „People’s park“ – ko gero įdomiausioje vietoje Chengdu, kur galima pamatyti kaip laisvalaikį leidžia kinai – šoka, dainuoja, vaidina, žaidžia šaškėmis, kortomis, geria arbatą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. CHENGDU – TONGRENAS

Po pusryčių keliaujame į vietą, dėl kurios Chengdu garsėja visame pasaulyje – Pandų reabilitacijos centrą. Būtent Chengdu yra geriausia vieta pasaulyje gyventi didžiosioms pandoms, dėl drėgno oro ir bambukų, pagrindinio pandų maisto, tankumo. Pandų reabilitacijos centras – didžiulis bambukų miškas, kuriame atsigaus ne tik jūsų akys, žvelgdamos į pliušinius gražuolius, bet ir plaučiai – įkvėpsite kvapnaus bambukų aromato. Šiame parke gyvena ne tik lėtapėdės didžiosios pandos, bet ir raudonosios pandos – žvėreliai su lapės kūnu ir pandos galva.

Pandos reabilitacijos centras

Sugrįžus į Chengdu apsilankome Wangjiang parke ir muziejuje po atviru stogu, kur išvysite senovinį kaimelį bei šiaudinių stogų namelius, tokius, kuriuose kinai gyveno tangų dinastijos laikais. Čia sužinosite daugiau apie Kinijos meną, architektūrą ir gyvenimo filosofiją. Vakare – pervežimas į geležinkelio stotį kelionei traukiniu į Tongreną. Nakvynė traukinyje.

Wang Jiang parkas

9 diena. TONGRENAS – FENGHUANGAS

Anksti ryte atvykstate į Tongreno geležinkelio stotį. Pervežimas į Fenghuangą.

Fenghuang iš kinų kalbos reiškia – feniksą (iš pelenų atgijusį paukštį). Tai labai taiki ir rami vieta atsipalaiduoti ir mėgautis lėtai plaukiančiu vietiniu gyvenimu. Susipažinsite su turtinga Miao tautos kultūra vaikštinėdami po jaukius Fenghuango užkaborius, turgus ir palei upės pakrantę.  Atvykus į Fenghuangą įsikuriame viešbutyje ir ramiai praleidžiame antrąją dienos pusę stebėdami senove dvelkiančią kasdienybę. Tada ir įsitikinsite, kodėl į šį ramų užutėkį visais laikais plūsdavo kinų menininkai – dailininkai, kompozitoriai, poetai. Tie vaizdai ir atmosfera, tai per kraštus trykštantis penas protui ir sielai. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. FENGHUANGAS – ZHANGJIAJIE

Toliau tęsiate pažintį su Fenghuangu. Po pietų išvykstame į Zhangjiajie, pakeliui užsukdami į Furongo miestą, dar vieną Hunanio provincijos perlą. Atvykus į Zhangjiajie apsistojame viešbutyje. Naktinis Zhangjiajie.

Furong

11 diena.  ZHANGJIAJIE

Zhangjiajie nacionalinis miškų parkas – pirmasis oficialus valstybės saugomas parkas Kinijoje. Bet Pasaulyje jis išgarsėjo visai neseniai – jo grožį ir išskirtinumą atskleidė fantastinė kino juosta „Avatar“.

Avatar Zhangjiajie kalnai

Masyvūs aštriabriauniai kalnai, vaikščiojimo takai, miškai ir akmeningi slėniai – tyro grožio ir atradimų kraštas. Šiandien keliaujame aplink Tianzhino ir Avataro Halleluja kalnus (6 val. pėsčiomis).

Zhangjiajie

12 diena. ZHANGJIAJIE – PEKINAS

Ryte pasineriame į magišką ir paslaptingą mišką. Kvėpuojame tyru kalnų oru, žygiuojame per miškus, pakalnes, upelius, šaltinius iki Huangshi kaimo, kuris pasiekiamas pasikeliant ir nusileidžiant kalnų gondolomis – lynu traukiamomis kapsulėmis. Atsisveikiname su šiuo rojumi ir keliaujame į oro uostą skrydžiui į Pekiną. Nuotykiai Kinijoje dar nesibaigia, nes paskutinis vakaras vėl skiriamas Padangių Imperijos sostinei – Pekinui. Mėgaukitės šiuo pulsuojančiu gigantu jo plačiose gatvėse, triukšminguose restoranuose ar tiesiog paskutinę dieną praleiskite atsipalaiduodami masažo centre. Nakvynė viešbutyje ir pasiruošimas kelionei namo.

Golden Whip Stream

13 diena. PEKINAS

Pervežimas į oro uostą skrydžiui namo. Zai jian – viso gero, Kinija.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės viešbučiuose 3*;
 • Pusryčiai;
 • Pervežimai patogiu, privačiu transportu;
 • Traukinio bilietai kelionėms Pekinas – Xianis, Xianis – Chengdu, Chengdu – Tongrenas;
 • Lėktuvo bilietai skrydžiui Zhangjiajie – Pekinas;
 • Įėjimo bilietai į programoje aprašytus objektus;
 • Žygiai po kalnus Zhangjiajie;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Kelionės vadovo/vertėjo iš Lietuvos paslaugos (jei grupėje 10+ asm).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai skrydžiams į/iš Pekino (nuo 600 €);
 • Asmeninės išlaidos maistui, suvenyrams, arbatpinigiams;
 • Kinijos viza;
 • Papildomai lankomi objektai ir renginiai;
 • Vaikams nuo 2 iki 12 m. – 72 €. nuolaida;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 298 €.

Pastabos:

 • Visi išskirtinai „Magelanas rekomenduoja“ pažymėti užsiėmimai – už papildomą kainą.
 • Ši kelionė – neįpinta į turistinių blizgučių kolekcionavimą. Keliausime ir į atokesnes vietas – miestelius, kaimus, kalnus ir žygiuosime miškais. Norint tiek daug nukeliauti ir pamatyti, daug keliausime traukiniais ir juose turėsime 3 nakvynes.  Todėl, be šypsenų reikia nepamiršti ir kantrybės.
 • Kinijoje labai įprasta palikti arbatpinigių vairuotojams, gidams, nešikams. Jie to labai tikisi ir visada stengiasi įtikti. Kelionės pradžioje mūsų kelionės vadovas surenka siūlomą sumą arbatpinigiams visam personalui visai kelionei. Rekomenduotina suma vienam žmogui visai kelionei – 40  Eur.
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos keliauja, kai grupėje yra 10+ asm. Jei grupėje 9 ir mažiau asm., keliauja vietiniai gidai.

 

IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-10-25
2019-11-06
13 d.
Anglu k.
1420 €
min. 6 asm