fbpx Pasivaikščiojimai Amalfio pakrante – 8d. pėsčiųjų turas Italijoje
8 d. nuo 1335 €
Skaityti pilną aprašymą

Atraskite Italijos Amalfio pakrantės akcentus vaikščiodami pėsčiomis

Amalfi pakrantė yra viena iš dramatiškiausių Europos pakrančių. Čia, kalnai kyšo stačiai iš Viduržemio jūros ir vaizdingų miestelių, kurie yra įsikūrę žemiau esančiuose įlankos slėniuose. Pasivaikščioję senovės kalvomis, su dygliuotomis citrinų giraitėmis ir giliomis įrėmintomis įlankomis, nusileisime iš Agerolos lygumos į nuostabius Positano, Ravello miestus bei į patį Amalfio miestą. Neapolio įlankos vizitas nebus baigtas, jei neaplankysime Pompėjos griuvėsių po įspūdingo Vezuvijaus vulkano išsiveržimo. Geriausia yra paliekama pabaigai – be abejonės pats geriausias pasaulio pakrantės pasivaikščiojimas „Dievų pasivaikščiojimas“. Atokiau nuo takų leisime laisvalaikį mėgstamiausiu tradiciniu būdu – ragausime nuostabų maistą ir vyną kaip tikri italai.

Kelionės akcentai

 • Pasivaikščiojimas „Dievų keliu“ į Positano
 • Pasivaikščiojimas akmeninėmis Amalfio gatvėmis
 • Atraskite 2000 metų senumo Pompėjos istoriją
 • Jauskitės lyg namuose mums priklausančiame viešbutyje su baseinu

1 diena. Kelionės pradžia Ageroloje.

Skrendantys grupiniais skrydžiais atskris į Neapolį, kuriuos pasitiks kelionės vadovas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį „Hotel Due Torri“ truks apie 1 valandą 20 minučių,

savaitei apsistosime Bomerano kaime, Agerolos lygumose virš Amalfi pakrantės.

Prieš įsikurdami pasimėgaukite šiltu pasveikinimu iš mūsų vietinių šeimininkų – Acampora šeimos.

Žemės transportu keliaujantys klientai gali atvykti bet kuriuo metu. Nors mes rekomenduojame prisijungti prie grupės oro uoste, kadangi viešojo transporto galimybės į viešbutį yra ribotos.

Maitinimas įtrauktas: vakarienė

2 diena. Įspūdingas pasivaikščiojimas į Monte Tre Calli viršūnę, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į pakrantę.

Kaimo aikštę pasieksime trumpu pasivaikščiojimu iš viešbučio (arba vietoj Bomerano, trikampio) ir tai bus mūsų šiandieninio pasivaikščiojimo pradžia. Žiedinis maršrutas suteikia puikią galimybę – ištiesti kojas; eidami įvairiais takais ir takeliais pakilsime į Monte Tre Calli viršūnę

čia būsime apdovanoti įspūdingais, plačiais ir atvirais vaizdais į nelygias pakrantes ir į pačią begalinę mėlyną jūrą.

Agerolos lyguma ir Bomerano kaimas yra išsidėstę žemiau, o giedrą dieną galime pamatyti taip toli, net iki garsiosios Kapri salos, kur daugelis švenčiančių artistų ir rašytojų randa prieglobstį ir gali ramiai pasislėpti jau daugiau nei 200 metų. Po to, kai pasigrožėsime didingais kraštovaizdžiais, nusileisime į Bomeraną, kur mėgausimės poilsiu prieš vakarienę.

3 diena. Eisime mulų taku ir įžengsime į Amalfį. Laisvas popietės laikas, kurio metu galėsite tyrinėti garsiąją katedrą ar popieriaus fabriko muziejų.

Pasivaikščiojimą pradėsime eidami link Amalfio. Šis miestas, populiarus tarp britų nuo Edvardo laikų, kai aukštuomenės klasės atstovai šią vietą vertino palankiai, kaip puikią vietą praleisti žiemą. Maršrutas turi nuožulnę pakalnę ir  taką vedanti nuo Bomerano iki Viduržemio jūros krantų iki 700m, kartu su nuostabiais vaizdais į pakrantę. Šiandien numatytas žingsnių kiekis – iš viso apie 2000. Tačiau yra daug galimybių pailsėti ir eiti savo tempu. Atvykę, pamatysite didelę Duomo (katedrą), kuri dominuoja mieste su savo ryškiai spalvotomis čerpėmis (kupolu) ir kartu su baroko fasadu, o savo interjeru yra tipiškas regioninės architektūros pavyzdys.

Sirksime šiek tiek laiko miesto tyrinėjimui. Galėsite plaukti į mažą įlanką arba pasimėgauti pelnytu ,,gelato“ prieš grįždami atgal į Bomeraną.

Maitinimas įtrauktas: pusryčiai, pietūs, vakarienė

4. Diena. Išvyka į Neapolio įlanką. Apsilankymas įspūdingose Pompėjos griuvėsiuose ir pasirenkamasis priėjimas prie Vezuvijaus kraterio.

Pervežimas į Neapolio įlanką. Plotas apima regiono sostinę – Neapolį ir Sorento miestą, garsėjantį citrinų giraitėmis, kuris yra įsikūręs žemutinėje vulkano papėdėje, dominuojančioje Persijos įlankoje. Pompėja buvo klestintis uostamiestis, iki katastrofiško Vezuvijaus išsiveržimo, kuris per dvi dienas miestą sudegino iki pelenų ir pemzos. 79 metų praradimas – Pompėja. Dabar ji yra UNESCO pasaulio paveldo vieta, kurioje puikiai išsaugoti griuvėsiai suteikia mums nuostabų vaizdą į gyvenimą, romėnų mieste, kuriame yra pirtys, kepyklos ir namai. Kai kurie iš jų vis dar turi sienas, puoštas detaliomis freskomis.

Šį rytą, Jūs galite skirti laiko vietovės tyrinėjimui, galbūt pasirinkdami išsamią ekskursiją kartu su vietiniu gidu. Po pietų autobusu važiuosime aukštyn ant Vezuvijaus šlaitų, kad pamatytume vulkaninį kraterį.

Priklausomai nuo oro sąlygų, gali būti įmanoma įveikti vieną iš daugelio pratęstų pasivaikščiojimų aplink kalderą ir už jos ribų, kuriam vadovauja ekspertas vulkanologas (papildomas).

Maitinimas įtrauktas: pusryčiai, vakarienė.

Diena 5. Pasivaikščiojimas nuo Ravello į Amalfis per Valle delle Ferriere gamtos draustinį miškuose.

Šiandienos pasivaikščiojimas prasidės Ravello mieste.

Šis miestas mėgiamas „Bloomsbury“ grupės bei kitų menininkų ir intelektualų dėl savo nuošalios vietos ir įkvepiančio kraštovaizdžio.

Prieš pradėdami pasivaikščiojimą, mes turime šiek tiek laisvo laiko –  ištyrinėti miestą ir aplankyti „Villa Cimbrone“

arba „Villa Rufolo“ su savo kruopščiai apželdintu sodu ir vaizdu į jūrą (papildomas).

Šiandienos maršrute daugiausiai yra šlaitu, o tai garantuoja nemažą kiekį žingsnių. Po nusileidimo ir greito sustojimo Pontone kaime tęsime savo pasivaikščiojimą per medinius tiltus ir šešėlinius takus, kurie yra iškloti sezoninėmis laukinėmis gėlėmis į nuostabius samanų pluošto krioklius, uždaruose Valle delle Ferriere nacionalinio parko vartuose.

Galų gale, sekdami srovę, švelniai žemyn per citrinų giraites, praeityje buvusių popieriaus gamyklų (didžioji vietinė pramonė nuo 12 iki 19 a.) ir viduramžių geležies karkasų pasieksime Amalfi.

5 valandos pėsčiomis, 10 km – 6,2 mylių, 214 m – 702 pėdų iki – 450 m – 1476 pėdų žemyn.

Maitinimas įtrauktas: pusryčiai, pietūs, vakarienė

6. diena. Laisva diena atsipalaiduoti arba nuplaukti į Caprio salą, Neapolio aplankymas arba Herkulaniumas (visi neprivalomi).

Šiandien turime dieną savo poilsiui, kurios metu galime atsipalaiduoti viešbutyje arba eiti į krantinę. Viešbutis taip pat siūlo privačius pervežimus (mokamus vietoje) į populiariausius regiono lankytinus objektus, kurie neįtraukti likusios savaitės daliai, įskaitant Herkulaniumas miestą. Taip pat sunaikintas 79m. nelaimės metu, Herkulaniumas buvo palaidotas purve, o ne pelenuose, ir sakoma, kad dėl to vietovė yra dar geriau išsaugota nei didžioji Pompėja.

Vietoj to galite rinktis keltą į prašmatnią Kaprio salą ir leistis funikulieriumi per citrinų giraites iki Kaprio miestelio.

Šios, neprivalomos ekskursijos gali būti suorganizuotos jūsų kelionės vadovo. Arba galite praleisti nemokamą dieną prie baseino ar net itališko stiliaus kavinėje, gurkšnodami espreso ir stebėdami pasaulį!

Maitinimas įtrauktas: pusryčiai

7 diena. „Dievų pasivaikščiojimas“ su puikiais panoraminiais vaizdais iki Positano. Sugrįžimas laivu į Amalfį. Kai kurių vietinių Mozzarella sūrių ragavimas.

Deramas savaitės finalas yra vienas geriausių pasaulio pasivaikščiojimų. Palikus viešbutį, trumpai pasivaikščiosime ramioje Bomerano gyvenvietėje, kol prisijungsime prie „Sentiero degli Dei“ (Dievo pasivaikščiojimo). Taip pavadintas, nes jis pateikia kai kuriuos įspūdingiausius vaizdus pasaulyje. Raižytas uolas su mažais kaimeliais ir plačius vaizdus į putojančią Viduržemio jūrą.

Maršrutas veda banguotomis kalvomis, kurios yra nuklotos sezoninėmis gėlėmis, žemės ir pakrantės kontūrais.

Takas suskaidytas į vietos gyvenimo įžvalgas. Kol nusileisime į spalvingąjį Positano nužingsniuosime ilgą seriją žingsnių ir praeisime piemenų namelius bei senovinius akmeninius namus, kurie išskaptuoti iš kalkakmenio. Positano yra beveik vertikalus miestas, prigludęs prie apsaugotos įlankos uolos.

Skirsime šiek tiek laiko, kad ištyrinėtume Visterijomis papuoštus, dizainerių parduotuvėmis apsuptus siaurus koridorius tarp pastatų arba pailsėsime prie švaraus paplūdimio vandens, kol galiausiai vėlyvą popietę vėl grįžime į Bomeraną laivu ar autobusu (pagal sezoną).

Per savaitę į daugelį patiekalų bus įtraukta gardaus, vietinio rūkyto mocarelos sūrio. Ir prieš vakarienę turėsime galimybę pamatyti, kaip jis yra gaminamas bei galėsime paragauti šviežio galutinio produkto.

Maitinimas įtrauktas: pusryčiai, pietūs, vakarienė.

8. diena. Kelionės pabaiga Agerola.

Mūsų kelionė baigsis Bomerano kaime.

Maitinimas: pusryčiai.

 

Apgyvendinimas

Hotel Due Torri

Mes praleisime 7 naktis 3 žvaigždučių viešbutyje ,,Hotel Due Torri“, Bomerano kaime. Tai mažas kaimelis Agerolos savivaldybėje, kuris įsikūręs maždaug 700 m. aukštyje virš Amalfi pakrantės. Valdomas draugiškos ir šiltos Acampora šeimos. Viešbutis yra puikiai žinomas savo nuostabia vietine virtuve, gaminančia autentiškus Campania regiono patiekalus, taip pat linksmas picų gaminimo demonstracijas.

Visuose numeriuose yra vonios kambariai, oro kondicionieriai ir nemokamas belaidis internetas.

Kartais, jei viešbutis yra pilnas, jums gali būti pasiūlyta (užsakant) apsistoti alternatyvioje apgyvendinimo vietoje, esančioje pėsčiomis nuo Due Torri. Svečiai, apsistoję alternatyvioje apgyvendinimo įstaigoje, vis tiek galės naudotis visais viešbučio „Due Torri“ patogumais, įskaitant baseiną ir restoraną.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 7 naktys šeimai priklausančiame viešbutyje su nedideliu lauko baseinu ir atskiru vonios kambariu
 • 4 dienų turistinis pasivaikščiojimas; 1 diena įžymių objektų lankymas su papildomu, neprivalomu pasivaikščiojimu ir 1 laisva diena
 • Visi pusryčiai, 4 supakuoti pietūs ir 6 vakarienės
 • Visos transporto ir išvardintos veiklos rūšys
 • Pervežimai į grupinius skrydžius
 • Kelionės vadovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai
 • Vienvietis apgyvendinimas (galima užsisakyti)
 • Vietinis miesto mokestis

Pastabos:

 • Vienviečio kambario mokestis: €325
 • Grupę paprastai sudaro 5–16 žmonių. Minimalus amžius 16 metų.
 • Aukštis iki 1109 m, vidurkis 600 m
 • Visi pervežimai privačiu mikroautobusu ir laivu
 • Netinka tiems, kurie jaučią stiprų galvos svaigimą
 • Vidutiniai pasivaikščiojimai, ramus tempas; rekomenduojamas geras fitneso lygis
 • Veiklų ir pasivaikščiojimo tvarka gali keistis priklausomai nuo kiekvienos savaitės užsakytų grupių skaičiaus
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-04-06
2019-04-13
8 d.
Anglu k.
1465 €
TAIP
2019-04-13
2019-04-20
8 d.
Anglu k.
1465 €
TAIP
2019-04-20
2019-04-27
8 d.
Anglu k.
1465 €
TAIP
2019-04-27
2019-05-04
8 d.
Anglu k.
1435 €
TAIP
2019-05-04
2019-05-11
8 d.
Anglu k.
1465 €
TAIP
2019-05-11
2019-05-18
8 d.
Anglu k.
1465 €
TAIP
2019-05-18
2019-05-25
8 d.
Anglu k.
1465 €
TAIP
2019-05-25
2019-06-01
8 d.
Anglu k.
1465 €
TAIP
2019-06-01
2019-06-08
8 d.
Anglu k.
1455 €
TAIP
2019-06-08
2019-06-15
8 d.
Anglu k.
1715 €
TAIP
2019-06-15
2019-06-22
8 d.
Anglu k.
1585 €
TAIP
2019-06-22
2019-06-29
8 d.
Anglu k.
1715 €
TAIP
2019-06-29
2019-07-06
8 d.
Anglu k.
1525 €
TAIP
2019-07-06
2019-07-13
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-07-13
2019-07-20
8 d.
Anglu k.
1585 €
TAIP
2019-07-20
2019-07-27
8 d.
Anglu k.
1585 €
TAIP
2019-07-27
2019-08-03
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-08-03
2019-08-10
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-08-10
2019-08-17
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-08-17
2019-08-24
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-08-24
2019-08-31
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-08-31
2019-09-07
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-09-07
2019-09-14
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-09-14
2019-09-21
8 d.
Anglu k.
1715 €
TAIP
2019-09-21
2019-09-28
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-09-28
2019-10-05
8 d.
Anglu k.
1655 €
TAIP
2019-10-05
2019-10-12
8 d.
Anglu k.
1425 €
TAIP
2019-10-12
2019-10-19
8 d.
Anglu k.
1425 €
TAIP
2019-10-19
2019-10-26
8 d.
Anglu k.
1585 €
TAIP
2019-10-26
2019-11-02
8 d.
Anglu k.
1585 €
TAIP
2019-11-02
2019-11-09
8 d.
Anglu k.
1335 €
TAIP
2019-11-09
2019-11-16
8 d.
Anglu k.
1335 €
TAIP
2019-11-16
2019-11-23
8 d.
Anglu k.
1335 €
TAIP
2019-11-23
2019-11-30
8 d.
Anglu k.
1335 €
TAIP
2019-12-21
2019-12-28
8 d.
Anglu k.
1395 €
TAIP
2019-12-28
2020-01-04
8 d.
Anglu k.
1395 €
TAIP