fbpx Škotija - Hebridai ir Kildos sala
8 d. nuo 1250 €
Skaityti pilną aprašymą

Išskirtinė kelionė: 2022 08 23-30. Tik 10 vietų! Pasiūlymas nepasibaigęs, galioja – užsakyti – dainius@magelanokeliones.lt arba tel 865040462

Kartu keliauja Dainius Kinderis. Bus ir škotų 🙂

1 diena skrydis Kaunas – Edinburgas

Atvykimas į Edinburgą vėlai. Nakvynė viešbutyje 3*.

2 diena Edinburgas – Glasgow oro uostas – Benbecula (Hebridai)

Šios dienos tikslas – neįtikėtini Hebridai. Po trumpos kelionės autobusu ir trumpo skrydžio nusileisime šalia Atlanto vandenyno, visai greta paplūdimio esančiame Benbeculos mini oro uoste. Važiuojame dar apie pusvalandį išskirtinio peizažo Benbeculos keliais iki Lochmaddy uosto, kur viešbutyje ir apsistojame.

3 diena – 4 diena 

Mūsų šios kelionės tikslas ir vinis – St.Kildos sala. Tačiau kelionė labai priklausoma nuo oro, todėl mes turime visada būti pasiruošę tam dvi dienas ir nežinome, kurią dieną išplauksime.

Vieną iš šių dienų St.Kildos ekspedicija, kitą dieną – 10 km žygis ežeringoje ir akmenuotoje Benbeculoje.

St.Kilda. Plauksime 12-os vietų patogiu laivu-kateriu apie 2.5 val per atvirus Atlanto vandenis, kol akyse šmėžuoti pradės stačios Kildos uolos.

Prisišvartavę uoste turėsime apie 4 val susipažinti su šiuo unikaliu žemės kampeliu, dar ne taip seniai apgyvendintu žmonių. Yra išlikęs senasis kaimelis, bet įspūdingiausia čia atšiauri ir dramatiška gamta.

Išvykus iš Kildos dar aplankysime gretimai esančias salas ir išgirsime kraują stingdančių istorijų!

Grįžimas į uostą ir Lochmaddy.

5 diena   keltas Lochmaddy – Uig (Skye sala)

Plaukimas keltu Lochmaddy – Uig (11:45-13:30). Atvykus į Skye leidžiamės ne į ką mažiau įspūdingesnių vaizdų kelionę po šią salą aplankant Kilt Rock, Storr taką ir Portree. Nakvynė Skye saloje arba iškart už jos.

6 diena  Skye – Glasgow

Įvairi diena, sustojant Fort William (šalia Ben Nevis aukščiausios Škotijos ir Jungtinės Karalystės viršūnės), Glencoe ir juodųjų kalnų. Maždaug viduryje trasos leisimės į kelių valandų žygį garsiuoju „Vakarų taku“, kuriuo keliauja tūkstančiai piligrimų kiekvieną dieną. Vakare atvykimas į Glasgow pro Loch Lomond parką. Nakvynė Glasgow.

7 diena Glasgow – Edinburgas

Trumpai susipažinę su Glasgow vykstame į Edinburgą, pakeliui aplankydami Blantyre (garsiojo Afrikos atradėjo Deivido Livingstono gimtinę ir jo namą), atvykimas į Edinburgą.

8 diena 

Laisvas laikas Edinburge iki skrydžio į Kauną.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Vietiniai skrydžiai;
 • Visi pervežimai sausumos ir jūrų transportu;
 • Viešbučiai 3* su pusryčiais;
 • St.Kildos salos kelionė;
 • Žygiai;
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Livingstono centro bilietas 7.5 GBP;
 • Išlaidos maistui;
 • Skrydžiai Kaunas-Edinburgas (apie 150 eur/asm);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Kelionės išdėstymas ir kai kurios vietos gali keistis! Oras ir kitos aplinkybės Škotijoje keičiasi, todėl kartais vietoj vienos nakvynės vietos turim rinktis kitą, vietoj vienos salos – kitą ir pan.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.