fbpx Kupranugariai ir Kasbahs šeimos atostogos – 8d. nuotykių šeimos kelionė Maroke
8 d. nuo 975 €
Skaityti pilną aprašymą

Šeimos nuotykiai per Marakešą, Atlaso kalnus ir Sacharos dykumą

Mūsų kelionė prasidės egzotiškame Marakeše, kur keliausime per Aukštuosius Atlaso kalnus į nuostabų Kasbah Ait Benhaddou. Ši kelionės atkarpa yra puikus fonas daugeliui Holivudo filmų, įskaitant ,,Gladiatorių”. Iš čia, per Draa slėnio giraites keliausime link Sacharos dykumos, kur mėgausimės kupranugarių safariu, klajoklių svetingumu ir nuostabia stovyklaviete po dykumos žvaigždėmis.

Keliaudami atgal į Marakešą, naktį praleisime nutolusiame Tijhza kaime, kuris įsikūręs aukštai Atlaso kalnuose. Čia mėgausimės pasivaikščiojimu po sodrią žemę ir sužinosime, kaip čia žmonės ūkininkauja, prieš pasimėgaudami tradiciniu Maroko hammam. Mūsų paskutinės pramogos – spalvingas turgus, Marakešo rūmai ir mečetės, kurios naktį atgyja su gyvačių užkalbėtojais, keliaujančiais muzikantais ir akrobatais.

Kelionės akcentai

 • Kupranugarių safaris Sacharos dykumoje
 • Pasivaikščiojimas aukštuose Atlaso kalnuose
 • Tradicinis hamamas Tijhza
 • Apsilankymas Ait Benhaddou ir Taourirt Kasbahs
 • Visi viešbučiai turi baseinus
 • 4 naktų viešbutis, 2 naktys stovyklavietėse (dykumoje miegame tradicinėse beduinų stiliaus palapinėse), 1 naktis kalnų namelyje – gite.
 • Grupę sudaro 8-20 žmonės bei lyderis. Kelionė tinkama nuo 9 iki 12 metų amžiaus, taip pat nuo 13 iki 16 metų amžiaus vaikams.
 • Keliavimas kupranugariais ir mikroautobusu, kuriame yra oro kondicionierius.
 • Nemokamas pervežimas į bet kurį Marakešo miestą

1 diena. Pradžia Marakeše

Vakare susipažinimas su grupe viešbutyje ir trumpas kelionės informacijos apžvelgimas.

„Mogador Opera Hotel“ ar panašus.

2 diena. Važiuosime į Tijhzą per aukštus Atlaso kalnus

Mūsų kelionės pabaigoje ištyrinėsime Marakešą, todėl šį raudonąjį miestą paliksime ir tiesiai keliausime į Atlaso kalnus. Mūsų dienos tikslas yra Tijhza,

o mūsų vaizdingas maršrutas veda per Tizi N Tichka perėja, aukščiausia Maroke – 2260 m. Kelionės laikas šiandien –  maždaug 3,5 valandos, su patogiomis pertraukomis kelyje.

Tai yra siauras kalnų ruožas su vingiuotais keliukais, kurių vedami atsidursime kitoje tarpeklio pusėje, kur yra laukinis slėnis. O iš jo pateksime į Anmiterį, kur sustosime iškylai ir papietausime. Po pietų mėgausimės trumpu ir lengvu pasivaikščiojimu pėsčiomis į kalną (1-2 val.) ir vidurdienį jau būsime pasiekę savo Riadas, kur vėl mūsų lauks transporto priemonė. „Riad“ yra terminas, skirtas apibūdinti tradicinį Maroko namą, pastatytą aplink centrinį kiemą, kuriame gali būti augalų ir (arba) fontanas.

Po pietų turėsime laiko popietės pasivaikščiojimui po miestą arba galėsime apsilankyti mūsų atsakingame turizmo projekte – kaime, kuriame mus partneris palaikė bendruomenę kuriant tradicinį hammam’ą.

Nakvynė Riad Kasbah Oliver ar panašiame.
Maitinimas: Pusryčiai, pietūs, vakarienė.

3 diena. Ait Benhaddou Kasbah ir Todros tarpeklis

Šį rytą, po pusryčių, mes eisime atgal į Anmiterį, kur mūsų lauks transporto priemonė ir galėsime pasiekti pirmąjį šios dienos kelionės tikslą – gerai saugomą Ait Benhaddou Kasbahą.

Šis UNESCO pasaulio paveldo objektas yra vienas iš įspūdingiausių Atlaso lankytinų vietų,

tapusi garsi kaip filmavimų vieta keliems Holivudo filmams, tokiems kaip ,,Gladiatorius” ir ,,Dykumos karalienė”.

Mes ištirsime labirinto taką einantį per šį senąjį kaimą ir pasieksime viršų, kad galėtume pasigrožėti nuostabiu vaizdu.

Savo nuotykius mes tęsime palei tūkstančio Kasbahų kelią į Ouarzazatą. 30 minučių kelio automobiliu nuo Ait Ben Haddou dar vadinamu „dykumos durims“, nes tai buvo perėjimo punktas Afrikos prekybininkams, kelyje į Europą. Ši vieta yra namai  Atlaso filmo studijai, kurioje prasideda daugybė Holivudo filmų, tokie kaip „Sostų karai“ ir „BBC Atlantis“.

Keliaudami per Draa slėnį pamatysime šiek tiek žemės ūkio. Įskaitant didžiulę palmių teritoriją, kurioje daugiau kaip keturi milijonai palmių, apsuptų daugelio įtvirtintų kaimų.

Mes taip pat aplankysime ir pasigrožėsime Skoura ir rožių miestu – El Kelaa Des Mgouna, kur vyksta kasmetinis rožių festivalis.

Vėlyvą popietę, mes pasieksime savo viešbutį, kur praleisime vakarą. Viešbutis yra įsikūręs uolose prie įėjimo į Todros tarpeklį.

Kasbah Taborihte ar panašus.
Maistas: pusryčiai.

4 diena. Kupranugarių žygis dykumoje ir beduinų stovykla

Šį rytą pradėsime trumpu pasivaikščiojimu į Todros tarpeklį, sekdami krištolo skaidrumo upę, kuri vingiuoja kieta tarpeklio siena.

Pasiekę apžvalgos aikštelę, mes sugrįšime atgal kur mūsų jau lauks transportas ir galėsime toliau tęsti savo kelionę į Merzougą, kuri truks apie 3 valandas, su trumpomis pertraukomis. Merzouga yra nedidelis Sacharos dykumos kaimas, Erg Chebbi pakraštyje, 50 km ilgio ir 5 km pločio smėlio kopų rinkinys, pasiekiantis iki 350 m aukščio.

Tai yra vartai į Sacharą, kur prasideda mūsų tikroji arabų Lawrenco patirtis. Mes keliausime į dykumą ant kupranugarių kuprų, kol pasieksime nuolatinę beduinų stovyklą ir  liksime vakarui bei mėgausimės naktinio dangaus žvaigždėmis.

Pastaba – šiam vakarui, jums reikės pasiruošti miegmaišį ir jums reikalingas higienos priemones.

Pilnas stovyklavimo aptarnavimas – Yasmina Desert Camp ar panašioje.
Maitinimas: pusryčiai, vakarienė.

5. diena. Kelionė į Ouarzazate

Šiandien kelsimės anksti kad pasimėgautume jaudinančia kelione su kupranugariais atgal į Merzouga (Josime kupranugariais apie 50 min.1 val.  eisime pėsčiomis su sustojimu pailsėti viduryje).

Jojimas kupranugariu yra įdomi ir tikrai įsimintina patirtis, nors ji gali būti šiek tiek tranki!

Vėl pasiekia savo transporto priemonę keliausime į Ouarzazate,  o važiuodami pakeliui pravažiuosime keletą miestelių. Pirmiausia mes pravažiuosime pro mažą vaizdingą miestą – Alnifą, kuris yra viena garsiausių pasaulio vietų. Priešistorinių būtybių, vadinamų trilobitų, rinkimas pritraukia iškasenų medžiotojus iš visur.  Prieš keliaudami į šiaurę N’kob, pravažiuosime tylų miestelį Tazzarine.

Čia galėsite pasimėgauti esamais baseinais, kurie bus puikus atsipalaidavimas po mūsų nuotykių ,,dykumos laivuose“.

Hotel Tichka Salam arba panašus.
Maitinimas: pusryčiai.

6. diena. Vaizdingas pasivažinėjimas per aukštuosius Atlaso kalnus, kurie veda į Marakešą

Rytą pradėsime vaizdingu pasivažinėjimu Atlaso vingiuotais keliais, kurie ribojasi su Marakešu, senoviniu ir egzotišku miestu, kuris apgaubtas europietišku modernumu.

Čia nėra jokio skubėjimo, nes einantis peizažas per aukštuosius Atlaso kalnus tiesiog gniaužia kvapą, ir čia tikrai bus raginimų sustoti ir pasidaryti keletą gražių nuotraukų.  Apytiksliai tai bus 4 valandų kelionė.

Atvykę į Marakešą, pirmiausia įsiregistruosite į viešbutį ir šį vakarą galėsite laisvai vaikštinėti po senamiestį (medinos sienų viduje).

ištirti puikią Jemaa el Fna aikštę.

Ar pasimėgauti vakariene vienoje iš stogo terasų.

Su puikiu vaizdu į triukšmingą aikštę.

Mogador Opera Hotel arba panašus
Maistas: pusryčiai

7 diena. Ryto pasivaikščiojimas Marakeše. Laisvas laikas nuo pietų iki vakaro.

Šį rytą pradėsime pasivaikščiojimu su gidu po Marakešą – „Raudonąjį miestą“,  kur mes galėsime pasimėgauti šio triukšmingo ir energingo miesto atmosfera, turgaus, pilių ir mečečių labirintais.

Po pietų turėsite laisvo laiko ramiai padykinėti turguje, apsilankyti ramiajame Jardin Majorelle, o gal ir pasimėgauti “caleche“ pasivažinėjimu (arklių traukiamas vežimas).

Apsilankymas Marakeše nėra baigtas jei neapsilankysite Djemma el Fna. Tai atvira centrinė aikštė, aplink kurią sukasi Marakešas. Pažodžiui pavadinimas reiškia „mirties vietą“, nes tai buvo vieta, kur sultonai rodė savo priešų galvas. Dabar, su maisto prekystaliais, gyvačių užkalbėtojais, sulčių pardavėjais, keliaujančiais muzikantais ir akrobatais, aikštė yra pramogų vieta tiek marokiečiams, tiek ir užsienio lankytojams. Geriausios vietos vaizdui į aikštę yra kavinės „La Grand Balcon du Cafe Glacier“ arba „Cafe de France“. Kavinėse turite nusipirkti gėrimą. 20 Maroko dirhamų (~1,84 Eur) tikrai yra verti puikaus vaizdo.

„Majorelle Gardens“ arba „Le Jardin Secret“ puikiai leidžia pasislėpti nuo triukšmingo miesto ir siūlo galimybę atrasti sodus ir pastatus, kurie yra išskirtiniai islamo meno ir architektūros pavyzdžiai.

Labiausiai rekomenduojamas patiekalas būtų marokietiškai kepta ėriena, kurią galima rasti Chez Lamine, tiesiai prie Djemaa el Fna aikštės. Jamie Oliver vizito dėka ši vieta  išlieka geriausia, kurioje galima išbandyti šį patiekalą. Tinkamiausias laikas ten apsilankyti yra tarp 12 val. ir 15 val., nes kitu laiku šio patiekalo nebus.

Jei esate ištroškęs ir norisi šalto alaus ar taurės vyno, nueikite į La Salamą šalia Djemaa el Fna aikštės. Čia galite mėgautis nuostabiu interjeru ir gyva atmosfera.

Aplink „Djemaa el Fna“ aikštę, lengvai galima rasti taksi norint grįžti atgal į viešbutį naujajame mieste.

Mogador Opera Hotel arba panašus.
Maistas:pusryčiai

Dienos 8. Kelionės pabaiga Marakeše

Kelionės pabaiga Marakeše. Mūsų kelionė baigiasi po pusryčių.
Maistas: pusryčiai

 

Apgyvendinimas

Jūs praleisite 4 naktis viešbučiuose, riadose (tradiciniuose namuose, kurie perdaryti į viešbučius), 2 naktimis paprastuose nakvynės namuose, 1 naktį – dykumos stovykloje ir  kalnų namelyje – gite.

Dykumoje galėsite miegoti tradicinėse beduinų stiliaus palapinėse, kuriose paprastai miega 8 žmonės. Tačiau mūsų šeimos kelionėse 1 palapinė kiekvienai šeimai.

Taip pat vieną naktį praleisime paprastame kalnų namelyje –  kur kambariuose yra kelios lovos.

Marokas atsiveria pagrindiniam turizmui, tačiau apgyvendinimo standartai yra panašūs į Afrikos pietuose nuo Sacharos esančius standartus, kurie labai skiriasi nuo Europos standartų. Pavyzdžiui, galite rasti tekančio vandens, kurio slėgis gali būti labai nedidelis, arba vanduo nėra labai karštas. Keliaujant į Afriką, turėtumėte pasiruošti šiems įvykiams.

Jūs galite paprašyti vienviečio kambario šios kelionės metu, priklausomai nuo užimtumo. Mes stengiamės teikti dviviečius arba triviečius kambarius visiems šeimos klientams – dėl išsamios kelionės informacijos prašome atsisiųsti kelionės pastabas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Įskaičiuoti visi pusryčiai, 1 pietūs ir 3 vakarienės
 • Visos kelionės metu apgyvendinimas
 • Grupinių skrydžių pervežimai
 •  Ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 •  Skrydžiai
 • Asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • Kelionės kaina vaikui: 718 €
 • Vienviečio kambario mokestis: 150 €
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-05-25
2019-06-01
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2019-10-12
2019-10-19
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2019-10-19
2019-10-26
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2019-10-26
2019-11-02
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2019-12-21
2019-12-28
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2019-12-28
2020-01-04
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-02-08
2020-02-15
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-02-15
2020-02-22
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-04-04
2020-04-11
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-04-11
2020-04-18
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-05-23
2020-05-30
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-10-17
2020-10-24
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-10-24
2020-10-31
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-12-19
2020-12-26
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP
2020-12-26
2021-01-02
8 d.
Anglu k.
975 €
TAIP