11 d. nuo 2590 €
Rodyti daugiau

1 diena atvykimas į Osaką

Pagaliau Japonija – Nippon! Tekančios saulės šalies žemę paliečiame Osakoje. Netrukus jau keliausime gražiausios architektūros miestelių ir nuostabios gamtos labirintais į senąją Japonijos sostinę – Narą. Atvykus – vakarinė Nara ir nakvynė viešbutyje.

Nara

2 diena Nara – Kiotas

Pirmąją dienos dalį praleidžiame Naroje, kuri Japonijos masteliais yra nedidelė, tačiau labai populiari tarp lankytojų dėl savo gamtos ir architektūros paveldo. Aplankysime elnių parką ir Todaidži šventyklą – kuri drąsiai gali vadintis Japonijos simboliu, tai didžiausias medinis pastatas Pasaulyje, o jos viduje – didžiausia bronzinė Budos statula Pasaulyje! Yra kuo didžiuotis. Po pietų keliaujame į Kiotą. Atvykus – registracija viešbutyje ir nakvynė.

Nara parkas

Nara

3 diena Kiotas

Po pusryčių lankome Kiomidzu šventyklą, pasistiebusią ant 139 kolonų, o šventyklos terasa, atrodo, kybo virš slėnio. Vėliau vykstame Kinkakudži – Sidabrinį paviljoną, kuris pradėtas statyti kaip užmiesčio vila, vėliau paversta šventykla. Dar vėliau lankome Nidžo pilį; XVII a. tai buvo Kioto šoguno Tokugavos rūmai. Aplankysime ir Gioną – legendinį geišų ar geiko rajoną. Ankstyvą vakarą, kai po truputį temstant Gionas pasipuošia tradicinių arbatinių žibintų šviesa, gatvėse galima pastebėti baltaveides geišas su tradiciniais spalvingais kimono – tai vaizdas leidžiantis pajusti prieš šimtus metų išsivysčiusią tradiciją. Nakvynė viešbutyje.

Kiotas

Bambukai

Nijo

4 diena Kiotas – Hirošima

Papusryčiaujame ir keliaujame į Hirošimą. Šiandien aplankome Taikos atminimo parką, kuris atskleidžia gražiausius miesto gamtos bruožus, ir Atominį kupolą, kur sudėta liūdnoji Japonijos istorijos dalis. Taip pat aplankome vandenyje pastatytą Itsukushima šventyklą esančią Misen kalno papėdėje. Nakvynė viešbutyje.

Hirošima

5 diena Hirošima – Fudžijama

Kelionė traukiniais – kulkomis. Beveik pusę Japonijos nuvažiuosime per 4 valandas. Atvykus į viešbutį Gotenboje, Fudži kalno papėdėje galima pasinaudoti onsenu (karštosiomis voniomis). Nakvynė viešbutyje.

Fuji

6 diena Fudžijama

Šiandien vykstame prie Fudži kalno. Jei kelionių dievai bus maloningi – šventasis kalnas atsivers mums visu grožiu iš taip vadinamos 5–osios stotelės ir Fudži lankytojų centro. Važiuosime aplink Kawaguchi ežerą ir darysime sustojimus vietose, iš kurių atsiveria puikios panoramos. Nakvynė viešbutyje.

Kawaguchi

7 diena Fudžijama – Oshima

Jau aplankėme daugumą Japonijos simbolių, dabar laikas netradicinėms vietoms. Keliaujame į Atami pakrantės miestelį iš kurio kelsimės keltu į Oshima salą, tai arčiausiai Tokijo nutolusių salų Japonijoje. Atvykę į Oshimą apsistojame viešbutyje, antroje dienos pusėje – pažintis su šia nuostabia sala – laukia žygis pėsčiomis!

Oshima

8 diena Oshima – Tokijas

Keliaujame į didžiulį bet gana ramų miestą – vieną didžiausių Pasaulio metropolių – Tokiją. Atvykstame po pietų – registruojamės viešbutyje. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

Tokijas

9 diena Tokijas

Pažintis su Tokiju. Aplankysime Asakusa šventyklą – seniausią ir didžiausią mieste, taip pat du spalvingus ir pulsuojančius rajonus – Shibuya ir Shinjuku. Vakare – suši gaminimo pamokėlė!

Asakusa šventykla

10 diena Tokijas – Niko

Vykstame į Niko, UNESCO pasaulio paveldo organizacijos saugomą budistų ir šintoistų šventyklų kompleksą su turtingiausiai išpuoštais statiniais Japonijoje. Lankome Toshogu šventyklą, Yomeimon vartus. Japonijoje yra patarlė: „nesakyk kekko („nuostabu“), kol nepamatei Nikko“. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Nikko

Točigi

11 diena Tokijas (išvykimas).

Laisvas laikas iki išvykimo į oro uostą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės 3* viešbučiuose;
 • Pusryčiai;
 • Suši gaminimo pamoka;
 • Kelionės traukiniais-kulkomis;
 • Bagažo pervežimas;
 • Turai po miestus, Fudži kalną ir Oshima salą;
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos;
 • Lankomi objektai;
 • Vietiniai gidai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai (nuo 600 eur/asm);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams – 30 eur/asm);
 • Draudimas (apie 15 eur/asm).

Pastabos:

 • Kelionė garantuojama susirinkus 6 asm.
Išvykimas Atvykimas Trukmė Gidas Kaina nuo Išv. garant.
2017-11-17
2017-11-28
11 d.
Anglu k.
2590 €
TAIP