fbpx Japonijos simboliai rudenį - su lietuviu kelionės vadovu
10 d. nuo 2590 €
Skaityti pilną aprašymą

1 diena atvykimas į Osaką

Pagaliau Japonija – Nippon! Tekančios saulės šalies žemę paliečiame Osakoje. Netrukus jau keliausime gražiausios architektūros miestelių ir nuostabios gamtos labirintais į senąją Japonijos sostinę – Narą. Atvykus – vakarinė Nara ir nakvynė viešbutyje.

Nara

2 diena Nara – Kiotas

Pirmąją dienos dalį praleidžiame Naroje, kuri Japonijos masteliais yra nedidelė, tačiau labai populiari tarp lankytojų dėl savo gamtos ir architektūros paveldo. Aplankysime elnių parką ir Todaidži šventyklą – kuri drąsiai gali vadintis Japonijos simboliu, tai didžiausias medinis pastatas Pasaulyje, o jos viduje – didžiausia bronzinė Budos statula Pasaulyje! Yra kuo didžiuotis. Po pietų keliaujame į Kiotą. Atvykus – registracija viešbutyje ir nakvynė.

Nara

3 diena Kiotas

Po pusryčių lankome Kiomidzu šventyklą, pasistiebusią ant 139 kolonų, o šventyklos terasa, atrodo, kybo virš slėnio. Vėliau vykstame Kinkakudži – Sidabrinį paviljoną, kuris pradėtas statyti kaip užmiesčio vila, vėliau paversta šventykla. Dar vėliau lankome Nidžo pilį; XVII a. tai buvo Kioto šoguno Tokugavos rūmai. Aplankysime ir Gioną – legendinį geišų ar geiko rajoną. Ankstyvą vakarą, kai po truputį temstant Gionas pasipuošia tradicinių arbatinių žibintų šviesa, gatvėse galima pastebėti baltaveides geišas su tradiciniais spalvingais kimono – tai vaizdas leidžiantis pajusti prieš šimtus metų išsivysčiusią tradiciją. Nakvynė viešbutyje.

Kiotas

Bambukai

Nijo

4 diena Kiotas – Hirošima

Papusryčiaujame ir keliaujame į Hirošimą. Šiandien aplankome Taikos atminimo parką, kuris atskleidžia gražiausius miesto gamtos bruožus, ir Atominį kupolą, kur sudėta liūdnoji Japonijos istorijos dalis. Taip pat aplankome vandenyje pastatytą Itsukushima šventyklą esančią Misen kalno papėdėje. Nakvynė viešbutyje.

Hirošima

5 diena Hirošima – Tokyo

Keliaujame į didžiulį miestą – vieną didžiausių Pasaulio metropolių – Tokiją. Atvykstame po pietų – registruojamės viešbutyje Shinjuku rajone.

Vakare vaikštome po šį šviečiantį rajoną, keliamės į savivaldybės 45 aukštą (202 metų aukštis) pamatyti Tokyo iš paukščio skrydžio ir visai greta esantį viešbutį kurį atsiminsite iš garsiojo filmo ‘Pasiklydę vertime’.

Tokijas

6 diena Tokijas

Dieną pradedame Asakusa – seniausioje Tokijo šventykloje, vaikštome po Kappabasi rajona, ypatingai gražų Ueno parką. Pietums vykstame į Tsukiji jūros gėrybių turgų ragauti šviežiausių sushi, kur sudalyvausime suši gaminimo pamokėlėje.
Vaikštome po prabangųjį Ginzos rajoną, aplankome Imeratoriškųjų rūmų parką.
Iš Tokijo stoties vykstame i Akihabara – elektronika garsėjantį miestą, su savo anime parduotuvėmis, tarnaičių kavinėmis (maid cafe), mergaičių grupe AKB48.
Dieną baigiame vakariene vietinėje Izakajoje Shinjuku rajone.

Asakusa šventykla

7 diena Tokijas – Niko

Vykstame į Niko, UNESCO pasaulio paveldo organizacijos saugomą budistų ir šintoistų šventyklų kompleksą su turtingiausiai išpuoštais statiniais Japonijoje. Lankome Toshogu šventyklą, Yomeimon vartus. Japonijoje yra patarlė: „nesakyk kekko („nuostabu“), kol nepamatei Nikko“. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Nikko

Točigi

8 diena Tokijas

Greituoju traukiniu vykstame į jaunimo pamėgtą Harajuku rajoną, einame ypatingai marga Takeshita gatve, ragaujame vietinius blynus su ledais. Vaikštome po Omotesando rajoną ir Meiji šventyklą kur tuokiasi Japonijos imperatoriškos šeimos nariai.
Atvykstame prie judriausios pasaulyje Shibuya sankryžos ir visame pasaulyje garsaus šuns vardu Hachiko skulptūros.
Pietaujame kompiuteriu valdomame suši restorane (Genki Sushi).
Pasisotinę keliaujame į modernųjį Roppongi rajoną, lankomės apžvalgos aikštelėje esančioje 250 metrų aukštyje ir tam pačiam aukštyje įsikūrusiu modernaus meno muziejuje (priklauso nuo tuo metu esančios parodos).
Vakarienė ir šou robotų restorane.

9 diena Tokijas

Vykstame į istorinį miestelį Kamakura. Apsilankome budistų šventykloje Hasedera, pamatome didžiąją Budą, pasivaikštome prie vandenyno.
Pietaujame vietinėje užeigoje.
Po pietų aplankome Tsuruaoka Hachimangu – Shinto religijos šventyklą, vaikštinėjame po Komachi gatvę, puikią vietą ragauti gatvės užkandžius ir pirkti suvenyrus. Prieš išvykdami atgal į Tokiją dar apsilankome Zeniarai Benzaiten Ugafuku šventykloje.

10 diena 

Laisva diena Tokijuje iki pervežimo į Naritos oro uostą skrydžiui atgal namo.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės 3* viešbučiuose;
 • Pusryčiai;
 • Suši gaminimo pamoka;
 • Kelionės traukiniais-kulkomis;
 • Bagažo pervežimas;
 • Turai po miestus;
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos;
 • Lankomi objektai;
 • Vietiniai gidai rusų ir anglų k.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai (nuo 700 eur/asm);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams – 30 eur/asm);
 • Draudimas (apie 15 eur/asm).

Pastabos:

 • Kelionė garantuojama susirinkus 6 asm.
 • Kelionėje bus ne daugiau kaip 12 asm.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-11-10
2019-11-20
10 d.
Anglu k.
2590 €
TAIP