fbpx Gruzija ir Armėnija - 8 d. pažintinė kelionė
8 d. nuo 890 €
Skaityti pilną aprašymą

1 diena. Jerevanas

Atvykimas vakare į Jerevano oro uostą, pervežimas į viešbutį nakvynei.

Jerevanas, Armenija

2 diena. Jerevanas

Po pusryčių – apžvalginė ekskursija po Armėnijos sostinę, aplankant Respublikos aikštę, Šv. Grigorijaus Lusavoričio soborą, paminklą „Motina Armėnija“. Toliau keliaujame į  pagrindinį Armėnų Bažnyčios miestą – Ečmiadziną, kuris įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Čia rasime seniausią Armėnijoje Katedrą ir oficialią Armėnų bažnyčios – Katolokoso rezidencija, taip pat įpsūdingą Armėnų Bažnyčios muziejų.

Šiame muziejuje saugoma Šventoji Ietis – kuria buvo nudurtas Kristus ( dar vadinama Gegardo Ietimi) ir daugybė kitų krikščioniškų vertybių. Aplankysime Šv.Ripsime šventyklą – klasikinės armėnų architektūros šedevrą, o taip pat kitus architektūrinius religijos stebuklus – Šv. Gajane šventyklą ir Zvartnoc katedrą. Grįžimas į Jerevaną. Nakvynė viešbutyje.

Noravank, Armenia

3 diena. Sevano ežeras

Po pietų keliaujame į netoliese nuo Jerevano esančius Garni ir Geghard senuosius miestelius. Garni yra antikinis kaimas, kuriame aplankysite pagonių šventyklą, Hayrapeto cerkvę ir Garni tarpeklį.

Garni, Armenija

Dar už keliolikos kilometrų nuo Garni esančiame Geghardo kaime apžiūrėsime įspūdingą vienuolyno kompleksą. Ir viską vainikuos – Armėnijos jūra vadinamas Sevano ežeras. Nakvynė viešbutyje Jerevane.

Sevano ežeras, Armėnija

4 diena. Jerevanas – Tbilisis

Keliaujame per visą Armėniją (apie 2 val) iki Sadakhlo miestelio, kuris yra pasienyje tarp Armėnijos ir Gruzijos. Tai azerbaidžaniečių miestelis, todėl vyrauja visiškai kitokia kultūra. Po pietų atvykimas į Tbilisį.

Pailsėjus, pažintinė kelionė po Tbilisį: senamiestis, Narikala tvirtovė, cerkvės – nuo seniausios iki šiuolaikinės gruzinų tikėjimo šventovės – Trejybės cerkvės. Vakare – laisvalaikis su gruzinų virtuvės turtais. Nakvynė viešbutyje.

Tbilisis

5 diena. Signagis

Šiandien keliaujame į Kachetijos regioną, garsėjantį savo vynais. Mūsų dienos tikslas – Signagio miestelis, kur ir degustuosime vynus pietų metu. Be Signagio šiandien aplankysime 4-ojo amžiaus Bodbe vienuolyną bei gėrėsimės Kaukazo kalnų vaizdais. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

gruziniski sokiai restorane

6 diena Gudauris – Kazbegis

Įspūdinga diena. Vykstame karo keliu, kalnų serpantinais iki vienos gražiausių Gruzijos vietų – Kazbegio. Pakeliui sustojame Gudauryje, kuris paskutiniais metais virto labai populiariu slidinėjimo kurortu. Atvykus į kazbegio kaimą – keliamės į dar aukščiau esančią Gergeti šventyklą, nuo kurios atsiveria įspūdingi vaizdai.

Grįžtant atgal į Tbilisį aplankome senąją Gruzijos sostinę – Mtskhetą. Nakvynė Tbilisyje.

7 diena Uplistsikhe – Kutaisis

Paliekame Tbilisį ir vykstame į Kutaisio miestą, iš kurio kitą dieną išskrisime namo. Pakeliui aplankomas archeologinis stebuklas – Uplistsikhe uolų miestas. Atvykus į Kutaisį – nakvynė svečių namuose.

Uplistsikhe

8 diena. Išvykimas

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės viešbučiuose ir svečių namuose
  • Pusryčiai viešbučiuose ir svečių namuose
  • Rusiškai kalbantys gidai
  • Vynų degustacija Signagyje
  • 2 vakarienės, 1 pietūs
  • Visi turai ir lankomos vietos pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydžio bilietas Vilnius – Jerevanas ir Kutaisis – Vilnius (apie 250 €/asm)
  • Papildomos išlaidos maistui
  • Draudimas (galime jus apdrausti)
  • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-05-01
2019-05-08
8 d.
Rusu k.
890 €
TAIP