slide

Vokietija

Kada keliauti

Vokietijoje vyrauja švelnus vidutinių platumų klimatas, šalyje vyrauja vakarų vėjai. Klimatas – pereinamasis iš jūrinio į žemyninį. Vokietijos klimatui taip pat įtakos turi Golfo srovė, kuri klimatą daro švelnesnį. Didžiojoje šalies dalyje pastovi sniego danga nesusidaro, tik kalnai žiemą būna nuolat padengti sniegu, todėl žiemą labai populiaru vykti slidinėti į vieną iš daugelio žiemos kurortų. Vokietiją galima aplankyti ištisus metus, labai priklauso kokio poilsio ieškote ir ką norite pamatyti.

Daugelis žmonių aplankyti Vokietiją renkasi laikotarpį tarp gegužės ir rugsėjo mėnesių, kuomet oras pakankamai šiltas, šalies gamta spinduliuoja žiedais ir žaluma, kasdieninis žmonių gyvenimas persikelia į parkus ir lauką, šviečia skaisti saulutė ryškiai mėlyname danguje. Šiuo metu taip pat vyksta dauguma festivalių, populiaru eiti į žygius, kopti į kalnus ar tiesiog plaukioti upėse ir ežeruose, minti dviratį kaimo keliukais. Kovo-balandžio bei spalio-lapkričio mėnesiais šalyje kur kas ramiau, tačiau šis laikotarpis gali nustebinti švelniu maloniu klimatu ir neįtikėtinais gamtos vaizais. Šiuo metu šalyje kur kas mažiau turistų. Mėgstantiems žiemos sportą, siūlome apsilankyti žiemą.

Vokiečių tauta mėgsta švęsti ir gerai leisti laiką, todėl ne veltui čia vyksta daugybė festivalių ir kitų kultūrinių renginių, tokių kaip Spalio alaus festivalis (Octoberfest) vykstantis Miunchene, Gegužės šventė (Maifest), švenčiama daugelyje kaimų, nukertant medį (Maibaum), po to jį išdrožinėjant ir išpiešiant, ši šventė žymi žiemos pabaigą. Vienas iš žymiausių kultūrinių renginių – Frankfurto knygų mugė, vykstanti Frankfurte spalio mėnesį. Dauguma šalies gyventojų – krikščionys, todėl čia vyksta religinės šventės (Kalėdos, Velykos).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315