fbpx Vokietija. Kada keliauti į Vokietiją, orai Vokietijoje.

Kada keliauti

Vokietijoje vyrauja švelnus vidutinių platumų klimatas, šalyje vyrauja vakarų vėjai. Klimatas – pereinamasis iš jūrinio į žemyninį. Vokietijos klimatui taip pat įtakos turi Golfo srovė, kuri klimatą daro švelnesnį. Didžiojoje šalies dalyje pastovi sniego danga nesusidaro, tik kalnai žiemą būna nuolat padengti sniegu, todėl žiemą labai populiaru vykti slidinėti į vieną iš daugelio žiemos kurortų. Vokietiją galima aplankyti ištisus metus, labai priklauso kokio poilsio ieškote ir ką norite pamatyti.

Daugelis žmonių aplankyti Vokietiją renkasi laikotarpį tarp gegužės ir rugsėjo mėnesių, kuomet oras pakankamai šiltas, šalies gamta spinduliuoja žiedais ir žaluma, kasdieninis žmonių gyvenimas persikelia į parkus ir lauką, šviečia skaisti saulutė ryškiai mėlyname danguje. Šiuo metu taip pat vyksta dauguma festivalių, populiaru eiti į žygius, kopti į kalnus ar tiesiog plaukioti upėse ir ežeruose, minti dviratį kaimo keliukais. Kovo-balandžio bei spalio-lapkričio mėnesiais šalyje kur kas ramiau, tačiau šis laikotarpis gali nustebinti švelniu maloniu klimatu ir neįtikėtinais gamtos vaizais. Šiuo metu šalyje kur kas mažiau turistų. Mėgstantiems žiemos sportą, siūlome apsilankyti žiemą.

Vokiečių tauta mėgsta švęsti ir gerai leisti laiką, todėl ne veltui čia vyksta daugybė festivalių ir kitų kultūrinių renginių, tokių kaip Spalio alaus festivalis (Octoberfest) vykstantis Miunchene, Gegužės šventė (Maifest), švenčiama daugelyje kaimų, nukertant medį (Maibaum), po to jį išdrožinėjant ir išpiešiant, ši šventė žymi žiemos pabaigą. Vienas iš žymiausių kultūrinių renginių – Frankfurto knygų mugė, vykstanti Frankfurte spalio mėnesį. Dauguma šalies gyventojų – krikščionys, todėl čia vyksta religinės šventės (Kalėdos, Velykos).