slide

Berlynas

Kada keliauti

Geriausias laikas pamatyti miestą, žinoma, yra šiltasis metų sezonas. Mieste vyrauja pakankamai drėgnas bei gaivus klimatas, todėl apsilankyti galima ištisus metus. Vasarą Berlyne gali būti pakankamai karšta ir saulėta, pereinamieji metų laikai taip pat labai gražūs, ypač malonu čia apsilankyti pavasarį, kuomet miestas atbunda ir nusidažo gėlių bei medžių žiedais. Gruodžio bei vasario mėnesiai yra šalčiausi. Šiltuoju metų laiku mieste vyksta dauguma festivalių, atsidaro lauko kavinės, kuriose galima sedėti užsiklojus lengvu pleduku. Berlyniečiai myli saulę ir vertina jos energiją, todėl stengiasi ja pasidžiaugti vos tik šiek tiek atšilus orams.

Berlynas yra tikra vakarėlių ir festivalių sostinė, čia vyksta daugybė šaunių pasaulinio garso vakarėlių bei tarptautinių festivalių – Muziejų naktis (rugpjūčio mėn.), Berlyno alaus festivalis (rugpjūčio mėnesį vykstanti alaus šventė, į kurią suvažiuoja geriausi šalies aludariai), Museumsinsel festivalis (nuostabus muzikos festivalis, kuriame išgirsite įvairiausių tipų muziką – nuo mongolų šamanų tradicinės muzikos iki elektroninio argentinietiško tango, vyksta liepos mėn.), Berlyno maratonas (kasmetinis miestiečių bėgimas, kuriame galite dalyvauti ir Jūs, rugsėjo mėn.), Berlyno Bienalė (lapkričio mėn).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315