slide

Vokietija

Berlynas

Nuostabusis Berlynas pavergia savo laisve, paprastumu ir įvairiaspalvėmis vietinių gyventojų istorijomis. Miestas pulsuoja menu, kultūra, netikėtomis idėjomis bei sprendimais, modernia bei „post-sovietine“ architektūra, čia aktyvus naktinis gyvenimas, daugybė įdomių kavinių bei barų. Berlyne rasite net 600 galerijų, 175 muziejus, tris operas, penkis didelius simfoninius orchestrus, teatrus ir kabaretus, tai taip pat ir mados, dizaino, meno ir muzikos sostinė, todėl labai dažnai čia nusprendžia apsistoti dar tik pradedantys karjerą menininkai iš viso pasaulio, bet jau nusipelnę kurybinėje sferoje žmonės. Berlyne siaučia laisvė, tolerancija ir gera energija, atvira visiems atvykstantiems.

Be jaunatviškos dvasios miestas atspindi ilgą istorinę raidą, mat Jus pasitiks tokie monumentai kaip Branderburgo vartai, Charlottenburg rūmai menantys galingosios Prūsijos aukso amžių. Tamsiuosius Trečiojo Reicho valdymo metus primins senasis žydų kvartas, čia įsteigti muziejai. Apie visai dar neseniai pasaulyje siaučiančią Šaltojo karo epochą primins East Side galerija, simbolizuojanti laisvę. Miestas matė ir patyrė daugybę pokyčių, buvo padalintas į dvi dalis, skiriančias vakarų Berlyną bei rytų Berlyną, čia stovėjo garsioji Siena. Šiandien čia įdomu apsilankyti žmonėms mėgstantiems istoriją, meną, įdomius žmones, originalias idėjas ir naktinį gyvenimą.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315