slide

Vokietija

Vokietija

Daugeliui ši valstybė – gero gyvenimo bei galimybių šalis, kitiems – nuobodi ir perdėtai disciplinuota valstybė, mums – tai nepakartojamų peizažų, natūralios ir švarios gamtos, miškų, kalnų ir istorinių miestų šalis, galinti pasiūlyti daugybę poilsio būdų.

Oficialus šalies pavadinimas – Vokietijos federacinė respublika. Išsidėsčiuci ji Vakarų Europoje ir užima nemažą teritoriją – šiaurėje ribojasi su Danija, Šiaurės ir Baltijos jūra, rytuose su Lenkija ir Čekija, pietuose – su Austrija ir Šveicarija, vakaruose – su Prancūzija, Liuksemburgu ir Nyderlandais. Vokietija yra didžiausia pagal gyventojų skaičių Europos šalis, pagal BVP ketvirta pasaulyje ir yra laikoma viena turtingiausių ir ekonomiškai pajėgiausių šalių pasaulyje. Taip pat tai viena iš šalių – Europos Sąjungos steigėjų. Šalis gali pasigirti gilia ir sena istorija, kurios bėgyje įvyko daugybė gerų ir skaudžių reikšmingų viso pasaulio istorijai įvykių. Anksčiau Vokietijos vardu buvo vadinama ne valstybė, bet daugybė savarankiškų kunigaikštysčių ir karalysčių Europos viduryje.

Šalis gali pasigirti ne tik stabilia ir stipria ekonomika, bet ir sutvarkytais ir pritaikytais turizmui miestais, natūraliomis gamtos vertybėmis. Šalyje stūkso Alpių kalnai, čia vingiuoja daugybė upių (Reinas, Elbė, Vėzeris, Emsas), šalies šiaurinėje dalyje – prakrantėse susiformavę daug žemų salų, salynų, nerijų ir pusiasalių, įlankų, užutėkių, dauguma miškų rasite kalnuotose šalies teritorijose, mat kita dalis Vokietijos kraštovaizdžių sukultūrinta – paversta dirbamais laukais ir ganyklomis, kurie taip pat turi savotiško žavesio, ypač smalsiai keliautojo akiai. Vokietija garsi ne tik gamta, bet ir savo miestais – Berlynu, Hamburgu, Leipcigu, Miunchenu, Dresdenu ir kitais. Šiuose miestuose susipažinsite ir išvysite daugybę kultūrinio ir istorinio paveldo, architektūros šedevrų, aplankysite pasaulinio garso muziejus, galėsite pasimėgauti vietinėmis kavinėmis ir barais, kuriuose išgirstie džiazo ar bliuzo ritmus. Šiandien Vokietija – labai dinamiška ir įdomi valstybė, kurioje kiekvienas gali rasti sau patinkančio poilsio būdą.

Kelionės į Vokietiją – kaip niekada populiaros dėl daugėjančių tiesioginių skrydžių ir nebrangstančių paslaugų šalies viduje.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315