slide

Vietnamas

Vietnamas

Kelionės į Vietnamą – kaip niekada populiarios ir bet kurį keliautoją, išsiruošusį į Vietnamą pirmą, o gal jau ir ne pirmą kartą, galime suprasti. Tai – tūkstančiai kilometrų paplūdimių, ir sausakimšų ir vienišų, tai – romantiškos ramios vandenyno įlankos, kuriose dreifuoja mėlyni žvejų laiveliai ir vėjų genami gabalai tinklų. O kur dar spalvinga ir dramatiška vietnamiečių istorija, kurią galite iš arčiau pajusti, pačiupinėti ir suprasti daugybėje muziejų, nuo Hošimino muziejaus Hanojuje iki karo aukų muziejaus Saigone.

Nepamirškime ir maisto. Vietnamas yra šalis, kur ir šiaip turistaujant galima sakyti, kada esukulinarinės kelionės Vietname dalis. Aplink – gatvės maistas miestuose, kylantis garais iš puodų ir čirškiančių keptuvių, gausybė fantastiško skonio vaisių, kurių daugumos jų net matę nebuvote ir, žinoma, egzotiškoji kulinarijos pusė – tai, ko mes nesame pratę ragauti, pavyzdžiui – gyvatiena. Net neabejokite, keliaujant po Vietnamą ne kartą būsite pakviesti paragauti šio gyvio, įvairiomis formomis.

Vietnamas – greitai auganti, modernėjanti ir sparčiai tobulėjanti šalis. Tuo įsitikinsite keliaudami tiek turistiniais maršrutais, tiek provincijos užutėkiais. Šiaurės ir pietų Vietnamai – kaip dvi skirtingos šalys, su kitokia gamta, klimatu, žmonėmis, religijomis ir savais traukos centrais. Jeigu šiaurėje turistus traukia Halongo įlanka ir Sapos kalnai, tai pietuose visiems įdomiausia yra Mekongo delta ir Chuchi tuneliai. Sveikas, Vietname!Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315