fbpx Kelionės į Vietnamą, patarimai ir informacija apie Vietnamą

Vietnamas

Kelionės į Vietnamą – kaip niekada populiarios ir bet kurį keliautoją, išsiruošusį į Vietnamą pirmą, o gal jau ir ne pirmą kartą, galime suprasti. Tai – tūkstančiai kilometrų paplūdimių, ir sausakimšų ir vienišų, tai – romantiškos ramios vandenyno įlankos, kuriose dreifuoja mėlyni žvejų laiveliai ir vėjų genami gabalai tinklų. O kur dar spalvinga ir dramatiška vietnamiečių istorija, kurią galite iš arčiau pajusti, pačiupinėti ir suprasti daugybėje muziejų, nuo Hošimino muziejaus Hanojuje iki karo aukų muziejaus Saigone.

Nepamirškime ir maisto. Vietnamas yra šalis, kur ir šiaip turistaujant galima sakyti, kada esukulinarinės kelionės Vietname dalis. Aplink – gatvės maistas miestuose, kylantis garais iš puodų ir čirškiančių keptuvių, gausybė fantastiško skonio vaisių, kurių daugumos jų net matę nebuvote ir, žinoma, egzotiškoji kulinarijos pusė – tai, ko mes nesame pratę ragauti, pavyzdžiui – gyvatiena. Net neabejokite, keliaujant po Vietnamą ne kartą būsite pakviesti paragauti šio gyvio, įvairiomis formomis.

Vietnamas – greitai auganti, modernėjanti ir sparčiai tobulėjanti šalis. Tuo įsitikinsite keliaudami tiek turistiniais maršrutais, tiek provincijos užutėkiais. Šiaurės ir pietų Vietnamai – kaip dvi skirtingos šalys, su kitokia gamta, klimatu, žmonėmis, religijomis ir savais traukos centrais. Jeigu šiaurėje turistus traukia Halongo įlanka ir Sapos kalnai, tai pietuose visiems įdomiausia yra Mekongo delta ir Chuchi tuneliai. Sveikas, Vietname!