slide

Ukraina

Kada keliauti

Šalyje vyrauja vidutinių platumų kontinentinis klimatas, tik Krymo pietuose pastebimi subtropinio klimato požymiai. Aplankyti šalį galima visada, tačiau vienas nuostabiausių laikotarpių yra balandžio-birželio mėnesiai, kuomet atgimsta gamta ir yra ne per daug karšta, kuomet žydi kaštonai, o žmonės nusimeta sunkius žieminius paltus. Šiuo metu taip pat vyksta ortodoksų Velykos, atgimsta gatvės kavinių gyvenimas, jau galima žygiuoti į kalnus – visa pulsuoja atgimimu.

Vasaros laikotarpiu, nuo birželio iki rugpjūčio, gali būti netgi labai karšta, šiuo metu daugelis vietinių gyventojų migruoja prie jūros į Krymo pusiasalį, juodosios jūros pakrantes, Karpatų kalnus, žymioji Jalta gali būti pergrūsta tiek vietinių tiek užsienio lankytojų. Ruduo taip pat kviečia apsilankyti kaip ir pavasaris, mat atmosfera pamažu aprimsta, mažiau lankytoju, galima pasigrožėti nuostabia rudenėjančia gamta. Žiemos mėnesiais gali būti labai šalta, tačiau tai puikus metas aplankyti Karpatų kalnus ir išmėginti slidinėjimo malonumus.

Šalyje vyksta daugybė festivalių, šalyje švenčiamos krikščioniškos šventės, tiek katalikų, tiek ir stačiatikių (Velykos, Kalėdos). Daugelis festivalių susiję su muzika ir šokiais – Etninės muzikos festivalis (vykstantis birželio mėnesį Sheshory mieste), Sorochinsky Yarmarok (tradicinė ir savaitė trunkanti mugė, vietiniame kaime, vykstanti rugpjūčio mėnsesį), Koktebel džiazo festivalis (didžiausias ir tradicinis džiazo festivalis, vykstantis Krymo pakrantėje).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315