slide

Turkija

Kada keliauti

Kiekviename Turkijos regione klimatas ir landšaftas labai skirtingi. Šalis išsidėsčiusi dvejuose žemynuose, kur Bosforo ir Dardanelų sąsiauriai atskiria Europą nuo Azijos. Didelę dalį teritorijos užima kalnai. Daugumoje šalies vietų žiemos yra švelnios, tačiau rytinėje šalies dalyje, ypač pakilus į aukštumas, oro temperatūra gali žymiai nukristi. Žiemą kalnai pasidengia baltu sniego sluoksniu, todėl nenuostabu, jog šaltuoju metų laiku klesti slidinėjimo kurortai. Šalies pietuose, netoli sienos su Sirija, temperatūra gali pakilti net iki 40⁰ C. Kaip ten bebūtų palei Viduržemio jūros pakrantę klimatas yra kur kas švelnesnis ir malonesnis, tiesiog sutvertas poilsiui prie jūros. Žiemos čia pakankamai švelnios, o vasaros šiltos ir malonios. Daugiausia lietaus ir kritulių iškrenta žiemos sezonu, kalnuose netgi gali kilti sniego pūgos. Pripažįstama, jog pavasario (balandis-gegužė) ir rudens (rugsėjis-spalis) sezonai yra geriausi aplankyti šalį, mat klimatas šalyje maloniausias daugelyje šalies regionų. Birželio vidurys ir ankstyvas rugsėjis yra patys turistiškiausi mėnesiai, todėl jei norite išvengti turistinių spūsčių geriau rinktis kitą laiką.

Kiekvienais metais Turkijoje vyksta daugiau nei 1000 festivalių, dauguma jų vyksta šalies sostinėje ir kituose didžiuosiuose kultūrniuose miestuose (Stanbule, Izmire, Antalijoje). Šalyje vyksta daugybė renginių, kai kurie jų susiję su religinėmis tradicijomis (Eid-ul Fitr, ramadano ir pasninkavimo pabaiga, viena didžiausių musulmonų švenčių), kai kurie su kultūra ir menais – Tarptautinis džiazo festivalis (Stanbulas), Tarptautinis Antalijos kultūros ir menų festivalis, Izmiro tarptautinis folklorinių šokių festivalis. Ypač daug renginių ir festivalių yra susiję su muzika.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315