slide

Tunisas

Kada keliauti

Tuniso klimatą šiaurėje lemia Viduržemio jūra, iš kurios atnešamos vėsesnės oro masės ir krituliai. Žiemos čia vėsios ir drėgnos, o vasaros karštos ir sausos. Centrinėje šalies dalyje orai panašūs, tačiau kritulių yra dvigubai mažiau, o tolstant į pietus klimatui vis didesnę įtaką daro Saharos dykuma, nuo kurios pučia karšti, sausi vėjai. Geriausias laikas aplankyti šalį – pavasaris (kovo – gegužės mėnesiai), kuomet oras šiltas, gamta spinduliuoja gėlių žiedais. Vasaros metu šalyje labai karšta, todėl idealiausia laiką šiuo metu leisti paplūdimyje, bet šiuo metu kainos išauga, o Tunisas sausakimšas nuo turistų. Dykuma šiuo metu tai pat ypatingai karšta, todėl geriausias laikas išvysti Sacharos kopas yra ruduo. Lapkričio mėnesį šalyje renkamas datulių derlius, šiuo metu taip pat vyksta keletas muzikos festivalių, tai idealus laikas lankyti dykumą.

Tunise vyksta daugybė festivalių – Tuzer tarptautinis poezijos festivalis, Viduržemio jūros gitarų festivalis, vykstantis vasario  mėnesį šalies sostinėje Tunise, Tuniso muzikos festivalis vykstantis kovo mėnesį, Kartaginos džiazo festivalis vykstantis balandžio mėnesį ir dar daugelis kitų.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315