slide

Tunisas

Ką pamatyti

Kartagina

Planuodami pažintinės kelionės į Tunisą programą, būtinai įtraukite Kartaginą. Tuniso sostinės priemestyje guli senoviniai galingojo Kartaginos miesto griuvėsiai. Šioje vietoje stūkso liekanos vieno iš didžiausių senovės miestų, kuris vos neįveikė galingosios Romos imperijos. Šį miestą įkūrė finikiečiai IX amžiuje prieš mūsų erą, kuris vėliau tapo Viduržemio jūros prekybos centru. Kaip ten bebūtų, nepaisant didžios miesto istorijos, miestas galų gale buvo sugriautas Romos. Šiandien galite apžiūrėti griuvėsius, kurie mena daugybę istorijų ir gyvenimų. Vieta skirstoma į šešias pagrindines vietas, kurias galite pamatyti ir Jūs.

Didžioji mečetė

Didžioji mečetė, esnati Medinos šiaurės rytuose – viena švenčiausių vietų visame Tunise, įkurta VII amžiuje, tačiau tokia, kokią ją galite išvysti šiandien, buvo atkurta IX amžiuje. Mečetės išorė pakankamai paprasta, tačiau įžengus į jos vidų išvysite nepakartojamą interjerą, architektūrą ir vidinį kiemą. Ne musulmonai nėra įleidžiami į mečetės vidų, tačiau durys atviros norintiems pažvelgti vidun. Mečetė dekoruota marmuru, medžio raižiniais. Tai vienas iš Tuniso religijos ir kultūros šedevrų, kuris supažindins Jus su vietinių žmonių tikėjimu. Prisiminkite, jog lankant mečetes, būtina tinkamai apsirengti, moterys turėtų užsidengti plaikus.

Istorinis ir kultūrinis palikimas

Nors šiandien Tunisas turistų tarpe žinomas dėl nepakartojamų paplūdimių, šails turi visą galybę istorinio palikimo, o ypač archeologinių vietovių. Vieni žymiausių pavyzdžių – Monastirir Soussevietovės, kurios grąžina į legendinio karvedžio ir politiko Hanibalo laikus. Montasiržymus dėl įspūdingo muziejaus ir nuostabaus vienuolyno su gynybiniais įtvirtinimais. Soussevietovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, taip pat čia aplankykite tradicinį turgų. El Jemvietovėje pamatysite unikalius romėnų amfiteatro griūvėsius, kurie taip pat įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą.

Paplūdimiai

Poilsis Tunise – populiarus lietuvių tarpe, besirenkančių keliones į Šiaurės Afriką. Paplūdimių kurortai Tunise yra labai populiarūs, ypač tarp atvykstančių turistų. Dauguma kurortų išsidėstę nuo rytinio šalies kranto (La Goulette) iki pietinio (Montasir). Esant čia tiesiog pailsėkite ir atsipūskite, pasimėgaukite skaisčios saulės ir gilios mėlynos jūros horizontu. Mėgstantiems poilsį prie jūros leisti aktyviau, siūlome vandens sporto pramogas. Šalis gali pasididžiuoti paplūdimiais, taip pač čia vis dar galima užtikri „neatrastus“ paplūdymius. Geriausi jų įvardyjami – El Mekki, Sounine, Sousse, Zarzis, Sidiir kt., todėl pasidžiaukite saule.

Sacharos dykuma

Tai didžiausia Žemėje tropinė dykuma, Saharos gamta yra labai įvairi ir šią dykumą galima padalinti į atskirus regionus, mažesnes dykumas. Vietiniai gyventojaituaregai Sacharą vadina daugiskaitiniu žodžiu – Tinariwen, kas reiškia tiesiog „dykumos“. Taip pat dykumoje gyvena berberai ir arabai, kurie čia užsiima gyvulininkyste, o oazėse – žemdirbyste. Dykuma driekiasi per kelias valstybes, iš Tuniso Sacharą galima išvysti aplankius Douzir Tozeurmiestus. Esant čia pasijusite apsupti dykumos smėlių, pasinersite į dykumų gyvenimą, galėsite pasigrožėti smėlio kopomis.

Džerba

Viduržemio jūros miestas ir sala, esanti Tuniso pietuose. Ši vieta populiari tarp poilsio pajūryje ir saulės mėgėjų. Kaip ten bebūtų, tai yra sala, visai netoli šalies krantų, todėl čia verda kiek ramesnis ir uždaresnis salos gyvenimas. Taip pat ši vieta žinoma kaip viena populiariausių eko-turizmo krypčių pasaulyje, kurioje saugomos vietinės tradicijos ir unikali architektūra. Esant saloje nepatingėkite aplankyti vietinius turgus, garsų keramikos meistrų kaimą – Guellala, tradicinius kaimus ir dar daugelį kitų gražių ir įdomių dalykų.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315