slide

Tunisas

Tunisas

Tunisas žavi kitokia europiečio akiai kultūra ir gyvenimu, visa – kvapai, garsai, žmonės, karštis ir smėlis, regis įtraukia į potyrių kupiną kelionę, kurioje prarasite ir iš naujo save atrasite. Tai valstybė, esanti šiaurės Afrikos Viduržemio jūros pakrantėje ir ribojasi su Alžyru ir Libija. Tunisas yra musulmoniška arabų valstybė, jau nuo seno mėgstama keliautojų – ir ne veltui, mat čia gražiai dera daugelis dalykų: sena istorija, gili kultūra ir gamtos grožis. Šalis kupina lobių akims, kūnui ir sielai, ir čia tikrai yra ką pamatyti – nuo palmėmis apaugusių Viduržemio jūros krantų, kvepiančių jazminais ir jūra, ežerų šiaurinėje šalies dalyje, šalia kurių pamatysite rožinius flamingus, tankius ir vešlius žalius miškus, laukus, kupinus alyvmedžių ir citrusų giraičių, iki nuostabiosios ir legendinės Sacharos dykumos, kurioje vis dar klesti tradicinis ir vietinis berberų gyvenimas.

Turizmas vaidina svarbų vaidmenį Tuniso ekonominiame ir kasdieniniame gyvenime.Vieni labiausiai lankomų objektų šalyje – Viduržemio jūros pakrantė, Saharos dykuma ir senovinio miesto Kartaginos buvusi vieta. Kaip ten bebūtų, Tunisas turi kur kas daugiau ką pasiūlyti ir kuom pasididžiuoti. 98% Tuniso gyventojų yra arabai, todėl esant čia pažinsite ir labai savitą arabų kultūrą, pamatysite vietinius gyventojus gurkšnojančius arbatą, išgirsite muedzino kvietimą maldai, užuosite vietinių prieskonių kvapus. Gamtiniai ir kultūriniai kontrastai nustebins ir įkvėps, todėl linkime Jums kuo daugiau įspūdžių.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315