slide

Tailandas

Kada keliauti

Tailando teritorija nusidriekusi iš šiaurės į pietus (didžiausias atstumas – 1860 km), dėl šios priežasties šalyje vyrauja skirtingas klimatas. Derlius nuimamas kelis kartus per metus, tačiau turizmo sezonas tęsiasi ištisus metus. Kaip ten bebūtų geriausi mėnesiai aplankyti Tailandą išskiriami lapkričio ir vasario mėnesiai, todėl, kad šiais mėnesiais pakankamai mažai lyja ir nėra pernelyg karšta. Šiuo metu taip pat vyksta didžioji dalis tailando festivalių. Šalies klimatas kinta priklausomai nuo regiono, kaip ten bebūtų kovo-gegužės mėnesiais centriniame ir šiaurės rytų Tailande yra nepakeliamai karšta, temperatūra gali pakilti iki 40⁰ C. Šiuo metu geriausia lankytis mažesnėse Tailando salose ar pietinio Tailando paplūdimiuose. Pagrindiniai turistų srautai į Tailandą atvyksta lapkričio-gegužės mėnesiais, taip pat liepą-rugpjūtį. Jei norite išvengti sausakimšos atmosferos, siūlome rinktis balandžio-liepos, bei rugsėjo-spalio mėnesius. Lietaus sezonas dažniausiai būna liepos-spalio mėnesiais, tačiau be daugybės minusų, jis turi ir pliusų – oro temperatūra kiek vėsesnė, gamtos panoramos yra gaivios ir žalios, kur kas mažiau turistų.

Tailande vyksta daug kultūrinių ir religinių festivalių, kurios turite išvysti ir Jūs. Vienas tokių Loi Krathongfestivalis, kuris vyksta pirmąją dvylikto mėnesio pilnaties dieną, dažniausiai lapkričio mėnesį. Šventės metu žmonės susirenka šalia upių, ežerų, netgi vandens baseinų paleisti degančių žvakučių ant bananų lapų ir gėlių. Šios šventės esmė padėkoti vandens deivei, už vandens duodamą gyvybę ir gyvenimą.Songkranpripažįstama kaip smagiausia Tailando šventė, vykstanti balandžio mėnesį. Šventės esmė nusiplauti metų nuodėmes ir tęsiasi ji tris dienas. Kitaip vadinama didžiausiomis pasaulio vandens kovomis, kurių metu žmonės įvairiausiomis priemonėmis pila vandenį vienas ant kito.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315