slide

Tailandas

Tailandas

Pietryčių Azijos valstybė, oficialiai žinoma kaip Tailando karalystė, kurios krantus skalauja Andamanų jūra ir Tailando įlanka, kaimyninės valstybės – Mianmaras, Laosas, Kambodža ir Malaizija. Tai labiausiai lankoma pietryčių Azijos valstybė, galinti pasiūlyti viską, ko širdis geidžia – tankias džiungles ir žalumą, skaisčiai mėlyną jūros vandenį ir tropinius paplūdimius, apsuptus palmių giraičių, kultūrinį ir religinį paveldą, modernų miesto gyvenimą, aštrią ir kupiną rytietiškų skonių virtuvę, egsotiškus vietinius gyventojus, pasitinkančius lankytojus su šypsena. Egzotiška ir galinti pasiūlyti poilsį kiekvienam keliautojų tipui – nuo paprasčiausių bungalų paplūdimyje, kurios prieinamos net ir labai taupantiems žygeiviams, iki vienų prabangiausių viešbučių pasaulyje, galinčių pasiūlyti prabangiausią poilsį. Nepaisant milžiniško turistų srauto, šalis išlaikė kultūrinį  bei istorinį išskirtinumą bei tapatumą, šalyje dominuoja budizmas, todėl kultūrinio turizmo megėjams bus įdomu pamatyti įvairias ceremonijas ir ritualus, kaip ir laimingus bei nerūpestingus šalies gyventojus. Kita vertus, šalyje egzistuoja ir kita gyvenimo pusė, pasakojanti apie milžiniškus šalies socialinius kontrastus, spartų ekonomikos bei turizmo augimą, kuris palieka neigiamą poveikį aplinkai ir vietinėms bendruomenėms.

Apsilankę Tailande rasite tai, apie ką svajojate metų metus – tropinius paplūdimius su perlų baltumo smėliu, turtingais koraliniais rifais, šiltu jūros vandeniu, ramybe ir mistika. Poilsis paplūdymiuose gali būti ne tik saulės vonios pajūryje, bet ir aktyvus nardymas su rykliais (Ko Tao vietovėje), lipimas į pajūrio uolas (Krabi), plaukimas banglente ir kt. Tailande taip pat galite pasinerti į pietryčių Azijos kultūrą, išmėginti meditaciją, tradicinį masažą, jogos pamokas, ar patirti triukšmingus religinius festivalius, kupinus spalvų, kvapų ir žmonių. Atraskite pietryčių Azijos perlą – Tailandą.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315