slide

Slovakija

Slovakija

Valstybė esanti centrinėje Europoje, ribojasi su Lenkija, Ukraina, Vengrija, Austrija bei Čekija, labiausiai garsėjanti dėl nepakartojamo grožio Tatrų kalnų. Žavinti savo gamta, paprastumu ir linksmai nusiteikusiais gyventojais. Šalies reljefas labai skirtingas: nuo 95 m virš jūros lygio Rytų Slovakijos žemumoje (Streda nad Bodrogom) iki 2 655 m virš jūros lygio Aukštuosiuose Tatruose (Gerlacho viršūnė). Slovakijos kraštovaizdyje dominuoja kalnai: Karpatų kalnai išsidėstę per visą šiaurinę šalies dalį, tarp jų yra ir aukščiausios Tatrų viršūnės, kurios žiemą tampa populiariais slidinėjimo kurortais, kalnai pasižymi nuostabiais ežerais ir slėniais. Didžiausia upė – visagalis Dunojus, palei kurią driekiasi šalies žemumos. Be abejonės, tai šalis pribloškianti įspūdinga gamta.

Be gamtos malonumų, čia taip pat yra ką pamatyti – šalies slėnius ir lygumas puošia išlikusios senovinės pilys, tradiciniai kaimai, medinės bažnyčios, daugybė lankytojų kasmet užplūsta čia įsteigtus nacionalinius parkus. Šalis iki šiandien išlaikė gyvas tradicijas ir kultūrą, kurios ypač atsispindi tradicinių švenčių metu, muzikoje bei dainose. Šalies sostinė – Bratislava, gal ir nėra tokia žibanti, kaip šalia esanti Praha ar Budapeštas, tačiau gali pasiūlyti visą puokštę pramogų: nuo naktinių klubų, restoranų ir kavinių, iki teatrų, muziejų ir galerijų. Miesto senamiestyje galima smagiai atsipūsti, aplankyti jaukias kavines, parkus ir įsijausti į miesto dvasią.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315