slide

Seišeliai

Kada keliauti

Šalyje dominuoja subekvatorinis, jūrinis klimatas, todėl čia ištisus metus vyrauja geras šiltas oras. Drėgnasis sezonas vyrauja nuo spalio iki balandžio mėnesių. Nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio tęsiasi vėsesnis sausasis sezonas, tačiau šiuo metu dėl pučiančių vėjų pakyla vandenyno bangos. Pereinamieji mėnesiai – pakankamai ramūs ir malonūs. Apgyvendinimo ir paslaugų kainos išauga gruodžio-sausio bei liepos-rugpjūčio mėnesiais.

Dominuojanti religija salose – krikščionybė, todėl dauguma švenčių susijusios su religinėmis šventėmis bei minėjimais. Seišelių nepriklausomybės diena švenčiama birželio 29 d. Spalio mėnesį švenčiamas vienas įdomesnių šešias dienas trunkantis Kreolų meno, kultūros, šokio ir muzikos festivalis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315