slide

Seišeliai

Seišeliai

Salų valstybė Indijos vandenyne, susidedanti iš 115 salų, tik keliose kurių gyvena žmonės. Seišeliai nutolę į šiaurės rytus nuo Madagaskaro, netoliese taip pat driekiasi Mauricijus, Reunionas, Komorai bei Maldyvai. Salyno branduolį sudaro keturios salos – Mahė, Praslenas, Siluetas ir La Digas, sudarytos iš granito, todėl neretai vadinamos mikrožemynu. Kitos Seišelių salos – koralinės kilmės. Tai nepakartojamo grožio salų valstybė, kurioje vaizdeliai kaip iš kelioninio katalogo, o gal net dar ir gražesni.

Salos vilioja nepaliestais laukiniais paplūdimiais, koraliniais rifais, skaidriu žydru vandeniu, balto smėlio paplūdimiais ir kitomis grožybėmis, ne veltui šias salas dažnai užplūsta jaunavedžiai. Kaip ten bebūtų, be poilsio paplūdimyje, čia yra daugybė kitų atrakcijų – čia galima stebėti paukščius ar milžiniškus vėžlius, žygiuoti džiunglėse, vaikštinėti rojaus salose, tiesiog mėgautis lėtu ir lengvu gyvenimo būdu. Didesnėse salose vyrauja tropinio tipo miškai, Mahė ir Silueto panoramos išraižytos kalnų viršūnių. Seišelių salų tautinė sudėtis dėl istorinių peripetijų labai marga: salyno gyventojai kilę iš Prancūzijos, Anglijos, Indijos, Afrikos ir Kinijos.

Čia egzistuoja netgi kelios oficialios kalbos – anglų, prancūzų ir kreolų. Seišeliai vis dar išlieka prabangiojo turizmo valstybė: čia įsikūrę daugybė prabangių vilų bei kurortų, kurie orientuoti į prabangos ir komforto ieškančius poilsiautojus. Kaip ten bebūtų, galima rasti pigesnių atostogų variantų. Tai nėra masinio turizmo valstybė.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315