fbpx Seišeliai. Kelionės į Seišelių salas, poilsis Seišeliuose.

Seišeliai

Salų valstybė Indijos vandenyne, susidedanti iš 115 salų, tik keliose kurių gyvena žmonės. Seišeliai nutolę į šiaurės rytus nuo Madagaskaro, netoliese taip pat driekiasi Mauricijus, Reunionas, Komorai bei Maldyvai. Salyno branduolį sudaro keturios salos – Mahė, Praslenas, Siluetas ir La Digas, sudarytos iš granito, todėl neretai vadinamos mikrožemynu. Kitos Seišelių salos – koralinės kilmės. Tai nepakartojamo grožio salų valstybė, kurioje vaizdeliai kaip iš kelioninio katalogo, o gal net dar ir gražesni.

Salos vilioja nepaliestais laukiniais paplūdimiais, koraliniais rifais, skaidriu žydru vandeniu, balto smėlio paplūdimiais ir kitomis grožybėmis, ne veltui šias salas dažnai užplūsta jaunavedžiai. Kaip ten bebūtų, be poilsio paplūdimyje, čia yra daugybė kitų atrakcijų – čia galima stebėti paukščius ar milžiniškus vėžlius, žygiuoti džiunglėse, vaikštinėti rojaus salose, tiesiog mėgautis lėtu ir lengvu gyvenimo būdu. Didesnėse salose vyrauja tropinio tipo miškai, Mahė ir Silueto panoramos išraižytos kalnų viršūnių. Seišelių salų tautinė sudėtis dėl istorinių peripetijų labai marga: salyno gyventojai kilę iš Prancūzijos, Anglijos, Indijos, Afrikos ir Kinijos.

Čia egzistuoja netgi kelios oficialios kalbos – anglų, prancūzų ir kreolų. Seišeliai vis dar išlieka prabangiojo turizmo valstybė: čia įsikūrę daugybė prabangių vilų bei kurortų, kurie orientuoti į prabangos ir komforto ieškančius poilsiautojus. Kaip ten bebūtų, galima rasti pigesnių atostogų variantų. Tai nėra masinio turizmo valstybė.