slide

Prancūzija

Paryžius

Prancūzijos ikona ir simbolis, legendinis miestas, mados sostinė bei menininkų meka. Miesto simboliai ir labiausiai lankomos vietos – Eifelio bokštas, Sena, Noterdamas iki šiol neatsibosta kiekvienais metais čia užplūstantiems turistams. Paryžiaus magija ir didybė aprašyta ne vieno poeto nepraranda savo žavesio ir skatina apsilankyti keliautojus nors kartą gyvenime. Kaip ten bebūtų, egzistuoja daugybė nuomonių apie Paryžių, todėl labai priklauso nuo Jūsų vidinio nusiteikimo kaip į šį miestą žvelgiate, mat net ir Paryžiuje vis dar galima atrasti užslėptų gatvių ir ramių kampelių. Paryžius – žavingas miestas, nesvarbu kuriuo metu laiku čia apsilankysite. Kaip ten bebūtų, Paryžius labai skiriasi nuo likusios šalies dalies, mat didmiestis visada turi tendenciją išsiskirti.

Tai Europos metropolis, kuriame šiandien gyvena daugybė skirtingų rasių ir kultūrų gyventojų. Paryžiui esančiam Prancūzijos šiaurėje dažnai suteikiamas romantiško ir meilės miesto titulas, talpinančio daugybę išskirtinės vertės meno objektų, garsėjančio mada, dizainu, kultūra ir virtuve. Šviesų ir mados miestas, kuriame susitelkę prabangiausios mados ir kosmetikos kūrėjai, tokie kaip Chanel, Yves Saint-Laurentir kt. Mieste daugybė kavinių, bistro, restoranų, kuriuose laikas leidžiamas skanaujant nepakartojamus patiekalus ir kalbant apie maistą. Čia gausybė lankytinų objektų, kurie garsina miestą ir daro jį labiausiai turistų lankoma vieta pasaulyje, net su 45 milijonais lankytojų per metus. Tai žavingas miestas, kurį turite išvysti ir Jūs.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315