slide

Prancūzija

Kada keliauti

Į Prancūziją galima keliauti ištisus metus, nors daugelis šios salos mylėtojų pripažįsta, jog pavasaris yra geriausias metas čia apsilankyti. Žinoma, priklauso ko ieškote ir ką norite išvysti. Paplūdimio, jūros ir saulės mėgėjams sezonas atviras nuo birželio iki rugsėjo, žiemos sporto entuziastams siūlome apsilankyti gruodžio viduryje iki kovo galo. Prancūzijoje vyrauja vidutinis švelnus klimatas ir tik kai kuriuose kalnuotose regionuose jis šiek tiek atšiauresnis. Šiaurės vakaruose vyrauja drėgnas ir lietingas oras, tačiau šalies pietuose galima lepintis saule ir švelniomis žiemomis.

Festivaliai ir šventės šalyje vyksta visus metus. Tradicinių švenčių metu (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos ir kt.) vietiniai gyventojai lanko kalnų regionus ir turistines vietas, todėl šiuo metu keliauti nepatariame, mat kainos išauga, o judėti šalyje yra pakankamai sudėtinga. Kitos svarbios šalies šventės bei ceremonijos – Nicos festivalis (vykstantis žiemą, tai didžiausias žiemos renginys Viduržemio jūros pakrantėje), Mardi gras (švenčiamas vasarį arba kovą, pažodžiui verčiant reiškia „storasis antradienis“), Beaujolais Nouveau (vyno festivalis, vykstantis trečią lapkričio ketvirtadienį).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315