slide

Prancūzija

Prancūzija

Sveiki atvykę į nepakartojamą šalį – Prancūziją, kuri metai iš metų vilioja keliautojus išskirtine kultūra, miestų gyvenimu ir nuostabiais gamtos peizažais. Šioje šalyje viskas susiję su menu ir kultūra, pradedant nuo pasaulinio garso meno ir architektūros – romėnų šventyklų, renesanso epochos palikimo, baigiant aukščiausios klasės muziejais, kavinių gyvenimų, paprastais kasdieniais ritualais. Jau nuo senų laikų ši šalis viliojo menininkus ir kūrėjus, todėl čia buvo sukurtas ne vienas pasaulinio garso meno šedevras. Be meno vertybių, čia verta pamatyti ir susipažinti su šalies istorija ir aristokratiškąja jos puse – aplankyti garsiuosius Versalio rūmus, prancūzų karalių ir didikų buveinę. Kur bevažiuotum, atrodo, yra ką patirti – įsijausti į senovėsMonmartro bohemos gyvenimą Paryžiuje, aplankyti Bretanę, su savita mitologija ir muzikos tradicijomis, pasiklausyti Marselio repo ar Paryžiaus džiazo lauko kavinėje, medituoti ir pasinerti į pajūrio gyvenimą pietinėje Viduržemio jūros pakrantėje.

Gamtos mylėtojai atras gamtos lobius, mat visoje šalyje, pradedant nuo šiaurinės Prancūzijos uolų ir skardžių, smėlio kopų, baigiant skaisčiai mėlyna jūra Prancūzų Rivieroje, bei žaliuojančiais ąžuolynais Korsikoje. Daugybė pramogų pasinerti į gamtą: esant čia Jūs turite galimybę kopti į vulkaną, slidinėti Alpių kalnuose, ropštis į uolas ir dar daugelį kitų. Sąrašas nesibaigiantis, tik ar Jums užteks jėgų jį išpildyti? Prancūzija siūlo neišsemiamas galimybes ir pramogas, galbūt todėl ji tokia išskirtinė ir unikali. Dar vienas aspektas, kurio reiktų neužmiršti – tai prancūzų virtuvė, kuriai skiriamas išskirtinis dėmesys ir daugybė laiko. Keičiant skirtingus šalies regionus, Jūs patirsite, jog tai šalis, su daugybe virtuvės tradicijų, bet svarbiausia taisyklė čia – maistui ir ragavimui turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315