slide

Portugalija

Portugalija

Šalis, esanti pačiuose Europos pietuose, kartu su Ispanija dalinasi Iberijos pusiasalį. Norint trumpai apibūdinti Portugaliją į galvą šauna viduramžių pilys, akmenimis grystos kaimų gatvės, žavingi ir įtraukiantys miestai, smėlėti aukisiniai paplūdimiai, idiliškas kraštovaizdis, karštas naktinis gyvenimas, vynas ir geraširdžiai vietiniai gyventojai. Mėgstantiems senovę ir jaukumą čia tikrai patiks, ir visa tai tik pradžia. Geografiškai ir kultūriškai izoliuota valstybė gali pasigirti turtinga ir unikalia kultūra, gyvibingais miestais ir nepakartojamomis panoramomis. Nors kažkada tai buvo viena neturtingiausių vakarų Europos valstybių, šiandien tai stabili ir išsivysčiusi valstybė galinti pasiūlyti įvairias pramogas bei malonumus.

Portugalija išsiskiria nuostabių kraštovaizdžių įvairove keliaujant iš šalies šiaurės į šalies pietus, kur vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Portugalijai priklauso Madeiros sala bei Azorų salynas, todėl mėgstantiems keliauti po salas tai puikus pasirinkimas. Šalyje daugybė galimybių ir vietų, kurias verta aplankyti ir viskas priklauso tik nuo Jūsų norų bei pomėgių. Per vieną dieną čia galite pamatyti žaliuojančius kalnus, padengtus vynuogynais ir medžiais (šiaurinė Portugalija), dykumos peizažą Alentejo regione, nuostabius paplūdimius ir saulėlydžius Algarveregione. Taip pat šalies klimatas palankus golfui, todėl čia įsikūręs ne vienas golfo aikštynas, o 2008-aisiais Portugalija buvo išrinkta kaip geriausia golfo sporto vieta ir kryptis. Jeigu svajojate apie ramius ir dramatiškus gamtos peizažus, turtingą kultūrą ir išskirtinį gyvenimo būdą, senienas ir poilsį prie jūros – Portugalija kaip tik Jums.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315