slide

Amsterdamas

Kada keliauti

Amsterdame dominuoja jūrinis klimatas su vėsiomis žiemomis bei gaiviomis vasaromis. Geriausias laikas aplankyti Amsterdamą – gegužės-rugpjūčio mėnesiai, šiuo metu šalyje vyrauja švelnus palankus keliavimui oras. Taip pat atvykti galima ir ankstyvą rudenį, rugsėjo-spalio mėnesiais, šiuo metu išvysite rudenėjantį, bet vis dar saulėtą miestą. Gruodis-vasaris yra šalčiausi metų mėnesiai. Nesvarbu kuriuo metu atvyktumėte, visada su savimi pasiimkite neperšlampamą švarką ar lietpaltį, mat ištisus metus egzistuoja lietaus tikimybė.

Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte atvykti į Amsterdamą – tai daugybė festivalių, paradų, koncertų bei pasirodymų. Nepraleiskite progos išvysti Tarptautinio Amsterdamo dokumentinių filmų festivalio (IDFA, lapkričio pab.), Tarptautinės vėjo malūnų dienos (gegužės vid.), Olandijos festivalio (birželio pr.), Amsterdamo mados savaitės (birželis, liepa), Šiaurės džiazo festivalio (liepos vidurys), Muziejų nakties (lapkričio pr.).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315