slide

Meksika

Kada keliauti

Didžiąją šalies paviršiaus dalį užima kalnai, tačiau čia yra ir tropinių miškų, ir saulės išdegintų miškų. Centrinėje šalies dalyje esančio Meksikos kalnyno šiaurėje vyrauja pusdykumės ir dykumos. Aukščiausia vieta – Orisabos ugnikalnis (5700 m.). Meksika yra viena iš 18 vadinamųjų megadiversinių valstybių – šalyje egzistuoja 200 milijonų skirtingų organizmų rūšių, o tai sudaro 10-12 % viso pasaulio bioįvairovės. Keliones į Meksiką  galima planuotis bet kada, nors pajūrio regionai ir šalies pietūs yra pakankamai karšti ir drėgni gegužės-rugsėjo mėnesiais (šiuo metu šalyje visur vyrauja aukščiausios temperatūros per metus, didžiausias kritulių kiekis). Centrinėje šalies dalyje vyrauja kiek švelnesni orai nei pakrantėse. Šalies šiaurėje ir centrinėje dalyje lapkričio-vasario mėnesiais gali būti net vėsoka. Liepa – rugpjūtis pripažintas turistinis sezonas, tiek vietinių gyventojų, tiek atvykstančių turistų tarpe. Taip pat turizmas atgyja švenčių metu (Kalėdos, Velykos, Naujieji metai).

Meksika – tai švenčių ir festivalių šalis, su daugybe tradicijų ir ritualų, vietiniai gyventojai mėgsta švęsti, todėl praktiškai kiekvieną mėnesį čia vyksta vis naujas festivalis ar minėjimas.Meksikoje kiekvienais metais vyksta iki 10 tūkstančių fiestų. Dauguma švenčių susijusios su krikščionių religija, tokios kaip Dia de la Candelaria(vasaris-kovas), Carnaval(vasaris-kovas), Semana Santa(šventoji savaitė, kovas-balandis) ir kt. Taip pat čia aistringai švenčiama nepriklausomybės diena – Dia de la Independencia(rugsėjo 16), jos metu šalyje išvysite fejerverkus, ypač šventė jaučiama šalies sostinėje. Taip pat nuolatos šalyje vyksta kulinariniai festivaliai.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315