slide

Meksika

Meksika

Karštas kraujas, kavos aromatas, atviri ir bendrauti norintys žmonės, tradicinės muzikos ritmai ir šokiai, aštri lyg čili pipirai virtuvė – daugybė epitetų apibūdinti Meksikai. Visas šalies pavadinimas – Meksikos Jungtinės Valstijos.  Šalis išsidėsčiusi visai šiaurės Amerikos pietuose, ribojasi su JAV, Gvatemala, Belizu. Meksikos krantus skalauja Ramusis vandenynas, Karibų jūra bei Meksikos įlanka. Meksikoje gyvena 109 milijonai gyventojų ir tai yra didžiausia pagal gyventojų skaičių ispaniškai kalbanti valstybė pasaulyje. Tai federacija, sudaryta iš 31 valstijos ir sostinės Meksiko. Tai labai įdomi šalis, kurioje daugybė gerų dalykų – šiltas oras, unikalus maistas, daugybė meno ir architektūros šedevrų, archeologinis palikimas, piramidės, muziejai, kalnai, džiunglės, dykuma šiaurėje, vaizdingos įlankos, sena istorija, įspūdinga kultūra. Čia egzistuoja daugybė kontrastų, ne tik geografiniame bei kultūriniame, bet ir socialiniame lygmenyse.

Meksika viena populiariausių turistų lankomų šalių pasaulyje, todėl kelionės į Meksiką – vienos iš populiariausių daugelyje žemynų. Daugelis turizmo industrijos statinių ir kurortų įsikūrę šalies pajūryje, taip pat centrinėje šalies dalyje, vaidinamojojealtiplano. Tik šalies šiaurė kiek mažiau susturistinta, ir patiks keliautojams, ieškantiems ramybės ir vietinio tradicinio gyvenimo ritmų. Šalis didžiuojasi turinti seną ir garsią visame pasaulyje kultūrą bei istoriją – 1300 metų senumo Majų civilizacijos egzistavimo įrodymus – senovinius rūmus, apsuptus džiunglių žalumos. Kitas, modernus šalies veidas –sostinė  Meksikas, milžiniškas miestas verdantis gyvenimu ir šiandieninėmis aktualijomis. Čia daugybė vietų, kurias vertas pamatyti ir patirti, priklauso tik nuo Jūsų, ko ieškote ir ką tikitės atrasti. Vieną dieną pasitinkant aušrą galite irkluoti kanojomis šalia Bajos pusiasalio norint išvysti jūrų liūtų koloniją, kitą – galite stebėti ir patys pamėginti gaminti tradicinius šalies patiekalus Verakrūze, trečią – nardyti dangaus mėlynumo jūros vandenyse ir stebėti nepakartojamą povandeninį pasaulį. Kiekvienas apslilankęs Meksikoje grįšta namo su nepakartojamais įspūdžiais ir nuotykiais, kurie dar ilgai šildo sugrįštant mieliems prisiminimams, todėl linkime Jums drąsos ir gero kelio.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315