slide

Malta

Kada keliauti

Maltos klimatas tipiškas Viduržemio jūros regionui – vasaros yra šiltos ir sausos, dvelkiant gaiviems jūros vėjams, kaitintis saulėje galima daugiau nei 12 valandų per dieną, o žiemos – švelnios ir drėgnos, mat pučia karšti Afrikos vėjai siroko, atnešdami Sacharos šilumą. Maudynių sezonas tęsiasi beveik ištisus metus. Geriausias laikas planuoti keliones į Maltą –  vasario – spalio mėnesiai. Vasaros metu šalyje gali būti šiek tiek sausakimša, todėl norintiems išvengti spūsčių siūlome apsilankyti pavasario ar rudens mėnesiais.

Šalyje vyksta daugybė renginių ir festivalių tiek nacionaliniu tiek ir tarptautiniu lygmeniu – Maltos džiazo festivalis, Maltos menų festivalis, Maltos fejerverkų festivalis, Notte Bianca (vyksta rugsėjo mėnesį, kultūros ir meno šventė, švenčiama nakties metu), Viduržemio jūros festivalis (vykstantis rudenį, jo metu skanaujamas vynas bei rudens derlius, vyksta įvairios mugės, menininkų pasirodymai ir kt.). Daugelis renginių vyksta šiltuoju metų laiku. Kaip ten bebūtų, be oficialių renginių šalyje galite išvysti tradicines vietinių kaimų šventes ir festivalius, kurie yra pakankamai įdomūs keliautojo akiai – jų metu gyventojai įvairiaspalvėmis girliandomis papuošia namų balkonus ir stogus, skanaujami tradiciniai gardumynai, leidžiami fejerverkai, jaučiama šventinė nuotaika.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315