slide

Malta

Malta

Nedidelė viduržemio jūros valstybė, esanti pusiaukelėje tarp Sicilijos ir šiaurės Afrikos pakrantės. Gražus kraštovaizdis, uolėtos pakrantės, ramios įlankos, smėlėti paplūdimiai ir skaidri jūra traukte traukia poilsiautojus ir povandeninio nardymo mėgėjus. Šaliai priklauso Maltos, Gozo, Comino bei negyvenamos Comineto ir Filfla salos. Šalies sostinė ir svarbiausias uostas – Valeta, o didžiausias miestas Birkirkara. Šalis gali pasigirti ne tik nuostabiais kraštovaizdžiais, unikalia vietine kultūra, nuostabiais paplūdimiais ir jūra, bet ir unikaliomis neolito laikotarpio Maltos megalito šventyklomis, Hal Saflyno požemis yra vienintelė pasaulyje priešistorės požeminė šventykla. Taigi šalis patiks ne tik pajūrio poilsio megėjams, bet ir nuotykių ištroškusiems nutrūktgalviams.

Esant Maltoje niekada nebūsite toli nuo jūros, Gozo saloje pamatysite jūrą visur, kur eisite. Salų paplūdimiai yra maži ir nuostabiai pritaikyti poilsiui, taip pat išvysite kvapą gniaužiančias įlankas, galėsite pasinerti į povandeninį pasaulį. Vietiniai gyventojai – šilti ir svetingi žmonės, kurie tikrai padės pasiklydus mieste ar ieškant lankytinų objektų. Maltoje dominuoja Romos katalikai, todėl čia daugybė įspūdingos religinės architektūros, praktiškai kiekviename kaime išvysite mažesnes ar didesnes bažnyčias ir išgirsite skambant varpus. Kaip ten bebūtų, istorijos eigoje būta kultūrų maišymosi, todėl šiandien salose galite pajusti arabų, italų, senovės romos ir kitų kultūrų įtaką. Malta didžiuojasi turėdama gilią bei seną istoriją ir iki šių dienų vis dar išlikusius  monumentus. Tai labai įdomi valstybė, kuri patiks salų ir istorinių vietovių mylėtojams.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315