slide

Maldyvai

Kada keliauti

Maldyvuose vyrauja tropinis klimatas su dviem pagrindiniais sezonais – sausuoju (gruodis – kovas) ir drėgnuoju (gegužė – lapkritis), todėl vienas geriausių momentų aplankyti Maldyvus išskiriamas periodas nuo gruodžio iki balandžio. Šiuo metu lankytojai mėgausis šiltu oru, kiek mažesne drėgme ir skaisčia saule ištisą dieną. Vasaris – balandis yra pats karsčiausias periodas, šiuo metu salas užplūsta žmonės, pavargę nuo žiemos ir šalčio. Gegužės-lapkričio mėnesiais drėgnuoju sezonu dažniausiai vėjuota, drėgna ir lietinga, salas užplūsta audros. Kaip ten bebūtų net ir lietinguoju periodu šalyje šilta, gali būti debesuota ir drėgna, tačiau šiuo metu kur kas mažiau turistų, o kainos taip pat žemesnės. Jei atvykote į salas nardyti, tai galite daryti ištisus metus, banglenčių sezonas prasideda kovo mėnesį ir tęsiasi iki spalio. Aplankyti Maldyvus verta bet kuriuo laiku, kaip ten bebūtų patariame vengti ramadano mėnesio, mat šiuo metu daugelis kavinių ir barų uždaryti.

Daugelis Maldyvų švenčių yra susiję su islamo religija. Kaip ten bebūtų, saloje daugybė įdomybių – esant čia galite išvysti tradicinius šokius (langiri – šokis ir muzika, atliekama jaunų žmonių. Atlikdamos Langiri, kiekviena balerina laiko dvi lazdas), išgirsti liaudies muziką (bodu beru – atliekamas maždaug 15 žmonių, įskaitant 3 būgnininkus ir 1 dainininką, dainos gali būti heroinės, romantiškos ar satyrinės). Maldyvai, būdami jūrine valstybe, nuo neatmenamų laikų yra veikiami įvairiausių kultūrų (rytų Afrikos, pietų Indijos, arabų pasaulio, Malaizijos ir Indonezijos).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315