slide

Maldyvai

Ką pamatyti

Nacionalinis muziejus

Mažas muziejus, esantis šalies sostinėje – Malė, tikrai vertas dėmesio. Muziejus įkurtas mažame trijų aukštų pastate, šalia Sultono parko – vienintelės išlikusios Sultono rūmų dalies. Čia išvysite Sultono rūmų interjerus, susipažinsite su šalies istorija, gyvenimu ir menu. Pažinsite naują kultūrą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Aplink muziejų driekiasi Sultono parkas, kuris yra tiesiog puiki vieta pailsėti ir atgauti jėgas, aplink driekiasi žydinčios gėlės ir medžiai. Besidomintiems menu ir kitais kultūriniais lankytinais objektais Maldyvuose, taip pat vertėtų aplankyti Maldyvų meno galeriją. Čia pamatysite vietinių autorių darbus ir meno kūrinius, sužinosite kaip pasaulį mato Maldyvų menininkai.

Bananų rifas

Saugoma jūros teritorija, kuri turi viską – dramatiškas uolas, urvus ir iškyšulius, nuostabius įvairiaspalvius koralus, nuostabų gyvunijos pasaulį (rykliai, barakudos, vėžliai, ryškiausios žuvys, jūros žvaigždės, lydekos, murenos ir daugybė kitų). Tai vienas pirmųjų Maldyvų rifų, apie kurį pradėta kalbėti pasauliniame kontekste. Ši vieta ideali paviršiniam nardymui. Patirkite povandeninį Maldyvų rojų, prižadame, nebenorėsite išlipti iš vandens.

Žuvies galva

Tai dar vienas povandeninio pasaulio stebuklas – nardytojų rojus, mat ši vieta tarp nardymo profesionalų ir mėgėjų žinoma visame pasaulyje. Statūs šlaitai, uolos, kyšuliai, tarp kurių pamatysite juoduosius koralus, povandenines gėles, visą pulką įvairiausių gyvūnų, tokias žuvis kaip barakuda, pilkieji koraliniai rykliai ir kt. Pasinersite į povandeninį akvariumą ir išvysite tikrą vandenyno gyvenimą.

Huruku Miskiiy (Senoji penktadienio mečetė)

Tai seniausia mečetė šalyje, menanti XVII amžių. Iš išorės ši mečetė neatrodo labai įspūdingai, tačiau iš koralų sulipdytos sienos, kuriose išraižyti arabiški rašmenys, atrodo įspūdingai. Pastato interjeras yra garsus medžio raižiniais ir lako darbais. Mečetė buvo pastatyta ant šventyklos pamatų, kurios vakarinė pusė atsigręžusi į besileidžiančią saulę, o šiaurinė siena žvelgia į Meką. Iš išorės mečetė atrodo gana paprastai – vientisas apvalus pastatas, su baltos ir mėlynos spalvų minaretu. Tai musulmonų maldos namų pavyzdys, o taip pat ir vietinės kultūros bei tradicijų šventovė.

Malė

Mažutė sala, tačiau sausakimša nuo motociklų, verdančio verslininkų gyvenimo, rūstaveidžių policininkų, mokinukų, grįštančių iš mokyklos ir kt. Malė – tai modernus ir komercinis Maldyvų veidas ir tik nedaugelis turistų čia užklysta. Vieta pulsuoja gyvenimu, modernumu, čia pamatysite aukštus įvairiaspalvius pastatus, apsuptus turkio spalvos vandens, tai Maldyvų centras – kuriame priimami svarbiausi politiniai sprendimai ir jaučiamas ekonomikos progresas. Čia taip pat sutelkta nemažai šalies kultūrinio ir istorinio palikimo, o gyvenimas verda ne jūros ir saulės, tačiau miesto ritmu. Kam įdomu pamatyti šalies pamatus, kultūrinį ir šiuolaikinį vietinių gyvenimą, Malė tikrai sudomins.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315