slide

Maldyvai

Maldyvai

Salynas, esantis esantis Indijos vandenyne, į pietvakarius nuo Indijos. Sanskrito kalboje Maldyvai reikškia „tūkstantis salų“. Salyną saudaro 1192 koralinės salos, iš kurių 280 gyvenamos ar paverstos kurortais. Maldyvai yra žemiausia šalis pasaulyje, kurioje maksimalus natūralus žemės lygis yra 2,3 m virš jūros lygio. Salynas skirstomas į 26 atolus. Tai rojaus salos, kurias metai iš metų užplūsta jaunavedžiai, salų ir jūros gyvenimo megėjai. Maldyvai – tai ryški mėlyna padangė, skaisčiai šviečianti saulė ištisus metus, nepakartojamos lagūnos nardymo ar paviršinio nardymo megėjams, šiltas jūros vanduo, todėl šios salos įgijo „atostogų salų“ pavadinimą. Pagrindinė šalies religija – islamas, o vietiniai gyventojai – divehiai (iš Indijos kilę gyventojai, vėliau paveikti arabų kultūros).

Šiandien Maldyvai sparčiai keičiasi: atidarinėjami vis nauji kurortai, prabangūs eko-viešbučiai, šalis stipriai veikiama turizmo. Kaip ten bebūtų, čia vis dar galima pamatyti dviprasmiškas salas – viena vertus, tai turizmo rojus, tarnaujantis lankytojų poreikiams, kita vertus, dar galite išvysti besivystančią valstybę, su senosios kultūros ir gyvenimo palikimu. Metai iš metų Maldyvų salos tampa vis populiaresne poilsio vieta. Akinančiai švarus, skaidrus vandenyno vanduo, begalo švari Maldyvų salų gamta nepalieka abejingų. Poilsis Maldyvų salose – tai nuotykiai salų pasaulyje su skaisčia gamta ir vandenynu kur bepažvelgsite. Daugelį Maldyvų salų galima pereiti išilgai per dešimt minučių – tik nedaugelis salų yra ilgesnės nei du kilometrai. Nor salos visai nedidukės, esant jose jaučiama begalinė erdvė, mat esate apsupti vandenyno ir skaisčiai mėlynos padangės. Tai ramybės kampelis, kuriame galėsite pasislėpti ir pailsėti nuo viso likusio pasaulio.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315