slide

Varšuva

Kada keliauti

Varšuva išsidėsčiusi Lenkijos vidurinėje dalyje, čia vyrauja žemyninis klimatas su šiltomis, kartais karštomis vasaromis bei šaltomis žiemomis, ryškūs pereinamieji metų laikai – vasara bei pavasaris. Geriausias laikas apsilankyti mieste, žinoma, yra šiltasis metų periodas. Vėlyvas pavasaris bei ankstyvas ruduo pavergia kintančia gamta bei augalijos spalvomis. Vasaros metu gali būti pakankamai karšta, todėl keliaujantys turėtų įsimesti lengvų vasariškų rūbų, tačiau taip pat turėti švarkelį vėsiems vakarams. Šalčiausi metų mėnesiai – sausis ir vasaris, šiuo metu temperatūra nukrenta žemiau nulio, tai pat iškrenta daug sniego.

Varšuva yra kultūrinis centras, todėl čia vyksta daug renginių bei festivalių – Varšuvos filmų festivalis (susipažinimas su žymiausių Lenkijos režisierių darbais, spalio mėn.), Varšuvos rudens festivalis (vienas garsiausių Varšuvos muzikos festivalių, į kurį suvažiuoja atlikėjai iš viso pasaulio, rugsėjo mėn.), Liudviko Bethoveno Velykų festivalis (prieš Velykas vykstantis žymaus kompozitoriaus muzikos festivalis, kovas-balandis). Kadangi pagrindinė dominuojanti religija čia – krikščionybė, daugelis švenčių susijusios su religiniais minėjimais – Varšuvos Kalėdinė mugė (gruodžio mėn.), Velykų sekmadienio šventė (kovas, balandis) ir kt.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315