slide

Lenkija

Varšuva

Jeigu Krokuva gali pasididžiuoti gražiu istoriniu senamiesčiu, o Gdanskas pasigirti gražiomis Baltijos jūros pakrantėmis, tai Varšuva garsėja kaip kultūros, energijos bei pokyčių miestas. Ne veltui tai šalies sostinė. Šiandien Varšuva auga, didėja ir vis dažniau yra sulyginama su Azijos tipo miestu, mat neretai čia galite išvysti statybas bei augančius daugiaaukščius. Nors Varšuva yra senas miestas, tačiau Antrojo Pasaulinio karo metu ji buvo visiškai sulyginta su žeme, o šiandieninis senamiestis – tai gabių restauratorių darbas. Varšuva yra pagrindinis šalies miestas – mokslo, kultūros, politikos, ekonomikos bei verslo centras. Nors daugelis senųjų miesto vertybių sunaikinta, čia tikrai yra ką pamatyti. Varšuva gali pasigirti daugybe muziejų, teatrų, vis dar išlikusiais karališkaisiais rūmais (XVI-XVII a.), bažnyčiomis, smagu pasivaikščioti senamiestyje, mat čia įsikūrę daugelis amatininkų, mažų parduotuvėlių, kavinukių ir barų.

Miestas taip pat žavi aktyviu kultūriniu bei socialiniu gyvenimu – naktiniais klubais, barais, džiazo vakarais, pramogomis bei Šopeno muzikos įkvėptais festivaliais. Nepraeikite pro Varšuvos sukilimo muziejų, taip pat užsukite į Šopeno bei Žydų istorijos muziejus. Vienas lankomiausių miesto objektų – Karališkieji rūmai, kuriuose susipažinsite ne tik su Varšuvos, bet ir su visos Lenkijos Mazoviškąja praeitimi. Taip pat įkvėpkite ir šiek tiek modernaus, jauno bei energingo gyvenimo – aplankykite moderniąją Varšuvą, su daugiaaukščiais, blizgančiomis metalo konstrukcijomis, naktį sužimbančiomis milijonu šviesų. Aplankykite gražųjį Lazienki parką, taip pat patyrinėkite Varšuvos turgus, suvenyrines, sendaikčių bei rankdarbių parduotuvėles. Paragaukite tradicinių patiekalų vietiniuose restoranuose.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315