slide

Krokuva

Kada keliauti

Mieste kaip ir visoje šalyje dominuoja keturi metų laikai. Žiemos metu miestas padengtas sniego apklotu, šiuo metu gali būti pakankamai šalta, tačiau gražu, ypač Kalėdiniu laikotarpiu. Turistiškiausias laikas, žinoma, yra vasara, šiuo metu apsilanko daugybė turistų iš vakarų Europos, kaimyninių valstybių bei viso pasaulio. Ankstyvas ruduo bei vėlyvas pavasaris taip pat gali būti nuostabūs mėnesiai aplankyti miestą, mat šiuo metu žydi gėlės, medžiai nusidažo žiedų ar krintančių lapų spalvomis. Šiuo metu vaikštinėti Krokuvos senamiestyje – vienas malonumas.

Kiekvienais metais Krokuvoje vyksta daugybė renginių – Žydų kultūros festivalis (birželis-liepa), Krokuvos filmų festivalis (gegužė), Off Camera festivalis (tarptautinis nepriklausomo kino festivalis, balandis), ArtBoom festivalis (gatvės meno festivalis, birželis), Sacrum Profanum (menas netikėtose erdvėse, muzikos atlikėjų pasirodymai tokiose erdvėse kaip bažnyčios, fabrikai, muziejai ir pan., rugsėjis).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315