slide

Lenkija

Kada keliauti

Palankiausias metas aplankyti Lenkiją – gegužės – spalio mėnesiai: šiuo metu šalyje jau pakankamai šilta, gamta nušvinta įvairiausiomis spalvomis, atbunda miestai, suaktyvėja socialinis gyvenimas, vyksta vasaros festivaliai ir šventės. Patys turistiškiausi mėnesiai – liepa ir rugpjūtis, mat šiuo metu šalyje tikra vasara, laikas leidžiamas Baltijos jūros pakrantėje, prie ežerų ir upių. Žiemos metu šalyje gali būti pakankamai šalta ir pilka, tačiau šalyje apsilankius net ir šiuo metu rasite ką veikti. Viena iš galimybių – slidinėjimas šalies Pietuose.

Daugiausia festivalių vyksta šiltuoju metų periodu, daugelis šalies švenčių susiję su religija (krikščionybė). Viena svarbiausių metų švenčių yra Kalėdos bei Naujieji metai, Velykos, Konstitucijos diena (gegužės 3 d.), Nepriklausomybės diena (lapkričio 11 d.). Vasarą vyksta daugybė muzikos festivalių – Tarptautinis Šopeno festivalis (rugpjūtis), Vasaros džiazo festivalis (liepa) ir kt.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315