slide

Lenkija

Lenkija

Kaimynė Lenkija, tarsi sesuo supa dalį Lietuvos teritorijos, neretai pabrėždama savo padėtį ir svarbą Lietuvos ir regiono istorijoje. Šalis taip pat ribojasi su Vokietija, Čekija bei Slovakija, Ukraina bei Baltarusija, Kaliningrado sritimi ir Baltijos jūra. Išsidėsčiusi ji centrinėje ir rytų Europoje, gali pasididžiuoti istoriniais miestais, Baltijos jūros pakrante, upėmis bei ežerais, pilimis, taip pat ir senomis istorinėmis tradicijomis, kalnais pačiuose šalies pietuose, spalvingu bei verdančiu miestų gyvenimu – viduramžiškais Krokuva ir Gdansku, energingąja Varšuva, jaukiu Vroclavu. Šalis mena gilią istoriją, menančią pirmąjį šios eros tūkstantmetį, kunigaikščių, didikų bei bajorų gyvenimą, kurį iki šių dienų mums primena senovinė gotikinė, renesansinė, barokinė bei klasikinė architektūra, pilys ir dvarai.

Lenkija taip pat vilioja gaiviu oru, atvirais plotais ir natūralia gamta – kiekviename šalies regione yra ką pamatyti ir paragauti. Tai viena iš ekologinio turizmo valstybių, kurioje galima ramiai sau ilsėtis prie ežero, žygiuoti kalnais ar irstytis pelkynų kanalais. Mėgstantiems sočiai ir skaniai pavalgyti, taip pat bus ką veikti – čia susilieja kelios kulinarinės tradicijos, būdingos rytų bei centrinės Europos valstybėms, todėl Jus greitai pavergs vietinėse kepyklėlėse kepamų pyragų bei bandelių kvapai. Lenkija yra labai įvairiapusiška šalis, galinti pasiūlyti daugybę tiek pasyvaus, tiek aktyvaus poilsio galimybių, todėl netgi visai arti esanti valstybė gali atsiskleisti netikėtomis ir ryškiomis spalvomis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315