slide

Ryga

Kada keliauti

Vienas geriausių momentų aplankyti Rygą, žinoma, yra vasara ir šiltasis metų sezonas. Šiuo metu vyksta daugybė festivalių ir koncertų, miestas atbunda – tiek dienos tiek nakties metu yra kur nueiti ir ką pamatyti. Rudenį šalies medžiai ir parkai nusidažo įvairiausiomis spalvomis, o pavasarį miestas sužimba gėlių spalvomis, todėl šiuo metu taip pat puiku aplankyti Rygą. Kadangi miestas įkurtas prie pat vandens žiemos sezonu čia pakankamai vėjuota ir drėgna.

Mieste be nuolatinių teatro, baleto bei operos pasirodymų vyksta atskiri festivaliai – Rygos Operos festivalis (birželio mėn.), Tradicinės muzikos ir folkloro festivalis (birželio-liepos mėn.), Latvijos dainų ir šokių festivalis (liepos mėn.), Rudens kamerinės muzikos dienos (rugsėjo-spalio mėn.). Kalėdiniu sezonu miestas sužimba kalėdinių lempučių ir dekoracijų šviesoje, pagrindinėje aikštėje sužimba Šv. Kalėdų eglė, šiuo metu taip pat labai smagu aplankyti miestą.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315