slide

Latvija

Ryga

Latvijos sotinė ir didžiausias Baltijos šalių miestas, išsidėstęs prie Rygos įlankos ties Dauguvos žiotimis. Rygos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, miestas ypač žymus gausia Art Nouveuarchitektūra bei puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu. Taip pat tai kultūros, mokslo bei ekonomikos centras, kuriame įsteigta daugybė muziejų, galerijų bei kultūrinių įstaigų. Esant Rygoje labai smagu pasivaikščioti ir pasiklysti, apžiūrinėti skverus ir mažas gatveles. Ryga – senas miestas, isorijos eigoje Rygai teko prekybos bei sandorių kryžkelės tarp rytų ir vakarų vaidmuo. Tai buvo vienas iš Hanzos miestų.

Šiandien miestas pulsuoja aktyviu kultūriniu gyvenimu, mieste rasite daugybę architektūrinio paveldo, jaukiuose skevruose įkurtas galerijas bei muziejus. Rygos katedra visame pasaulyje garsi savo akustika ir vargonais. Mieste (ypač vasarą) vyksta įvairūs muzikos festivaliai – nuo senosios muzikos ir operos iki roko ar džiazo. Ryga turbūt yra labiausiai žinoma Baltijos valstybių sostinė, mat čia išvystytas oro linijų susisiekimas su daugeliu Europos miestų, mieste egzistuoja aktyvus naktinis gyvenimas, neretai turistai atvyksta čia praleisti savaitgalį. Esant mieste galima aplankyti Etnografinį buities muziejų po atviru dangumi, Latvijos Nacionalinį dailės muziejų, Rygos zoologijos sodą, Centrinį Rygos turgų ar Rygos Jugendo stiliaus muziejų – priklauso nuo Jūsų norų ir pageidavimų.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315